Зима близько: РАЕС готується до роботи в осінньо-зимовий період

12 серпня 2020, 16:25 | Новини

На Рівненській АЕС триває підготовка до роботи в осінньо-зимовий період (ОЗП) 2020-2021 років з метою забезпечення надійної та безаварійної роботи енергоблоків в умовах максимального несення навантаження та забезпечення комфортних умов праці для персоналу.

У рамках Програми підготовки до роботи в ОЗП на електростанції впроваджується 138 організаційно-технічних заходів (ОТЗ), на реалізацію яких передбачено 12 млн 322,5 тис. гривень. До них належать підготовка технологічного, електротехнічного обладнання, внутрішніх систем опалення, тепловодопостачання, вентиляції, освітлення, підземних комунікацій, засобів пожежогасіння, а також утеплення, скління, відновлення покрівель та забезпечення матеріально-технічними ресурсами будівель та споруд. Серед персоналу проводяться інструктажі та протиаварійні навчання, працівники забезпечуються спецодягом.

Раїса ПономаренкоЗа словами провідного інженера – керівника групи виробництва виробничо-технічної служби Раїси Пономаренко, усі роботи проводяться згідно з графіком. «Наразі у повному обсязі виконано 24 заходи, що складає 18% від загального переліку, на суму 6 млн 463 тис. грн. На 14% реалізовано заходи щодо підготовки об’єктів соцкультпобуту. Замінено теплоізоляцію в обсязі 7 м3, що складає 30% від загальної кількості, а також скління віконних рам в обсязі 54 м2, що становить 45% від запланованого. Виконано 50% робіт з ремонту покрівлі – в обсязі 1500 м2. У цілому усі ОТЗ планується завершити до 1 жовтня поточного року», – коментує Р. Пономаренко.

Окрім того, з метою забезпечення надійної експлуатації обладнання енергоблоків у холодну пору року на електростанції розроблено План заходів щодо сталого функціонування РАЕС в умовах можливого виникнення надзвичайних ситуацій осінньо-зимового періоду. Ним передбачено реалізацію 13 невідкладних організаційних заходів та 7 заходів, які здійснюватимуться впродовж ОЗП. Зокрема, першочергово спеціалістами служби аналізу безпеки й управління з питань аварійної готовності та реагування було проведено аналіз надзвичайних ситуацій техногенного та природного походження, які виникали у осінньо-зимовий період попередніх 5 років і, враховуючи його результати, здійснено відповідні організаційні заходи.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій