Заява ВП «Рівненська АЕС»

18 лютого 2020, 09:07 | Новини

Заява ВП «Рівненська АЕС»

щодо відсутності підстав для зміни моделі договірних відносин з КМКП у сфері теплопостачання

ВП «Рівненська АЕС» повідомляє, що заява-звернення Кузнецовського міського комунального підприємства до споживачів комунальних послуг багатоквартирних будинків, де повідомлено про відсутність у КМКП права надання послуг з постачання теплової енергії та гарячої води з посиланням на те, що таким правом наділений ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом», є безпідставною та не відповідає дійсності.

ВП РАЕС здійснює виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для КМКП до межі балансової належності та відповідальності сторін згідно із Законом України «Про теплопостачання». ВП «Рівненська АЕС» не має технічної можливості для надання житлово-комунальних послуг населенню з теплопостачання та гарячого водопостачання м. Вараш.

Надання комунальних послуг з постачання теплової енергії та гарячої води у відповідності до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» здійснюється та повинно здійснюватись підприємствами комунальної сфери м. Вараш за допомогою розподільчих теплових мереж та індивідуальних теплових пунктів, що знаходяться в будинках.

ВП «Рівненська АЕС» не є ані власником, ані користувачем теплових мереж, до яких приєднані будинки міста, ані тепловикористальних установок споживачів міста (індивідуальних теплових пунктів), за допомогою яких здійснюється виробництво гарячої води. Це виключає для ВП РАЕС можливість бути виконавцем житлово-комунальних послуг з теплопостачання та постачання гарячої води.

Існуюча схема теплопостачання м. Вараш працює з 2001 року і на сьогодні, із прийняттям Закону України «Про житлово-комунальні послуги», потребує вирішення питання лише в розподілі функцій між комунальними підприємствами міста щодо надання послуг з теплопостачання та постачання гарячої води кінцевому споживачеві.

Налагоджена система постачання теплової енергії від ВП «Рівненська АЕС» в місто у повній мірі відповідає чинному законодавству. ВП РАЕС має намір і надалі продовжувати надання послуг з постачання теплової енергії за діючим договором між ВП «Рівненська АЕС» та КМКП для забезпечення потреб жителів міста Вараш.

 

Управління інформації та зв’язків з громадськістю ВП РАЕС

 

Виробничі показники
за минулу добу

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій