Завершився цьогорічний цикл оглядових курсів Енергоатома на РАЕС

22 серпня 2019, 15:43 | Новини

Група оглядових курсів, серпень 2019 року.Третій рік поспіль проводяться оглядові курси для працівників дирекції та відокремлених підрозділів ДП «НАЕК «Енергоатом». Цього року триденні курси на Рівненській АЕС відвідало 28 представників Компанії.

Оглядові курси, започатковані у 2017 році, мають на меті ознайомлення працівників Компанії з багатофункціональними напрямками діяльності та специфікою її відокремлених підрозділів, зокрема технологічним циклом АЕС.

Петро КратікЗа словами начальника управління інформації та зв'язків з громадськістю Рівненської АЕС Петра Кратіка, щомісяця у період з квітня по вересень Рівненська АЕС приймає групи спеціалістів Енергоатома. «Є відповідна програма перебування, яка передбачає триденне ознайомлення з такими об’єктами електростанції, як автоматизована система контролю радіаційного стану, споруди очищення додаткової води, навчально-тренувальний центр та інформаційний центр «Полісся». Звичайно, кияни відвідують і промисловий майданчик РАЕС, де вони у супроводі профільних спеціалістів ознайомлюються з обладнанням електростанції, оглядають машинні зали, щит радіаційного контролю, гідротехнічний цех», - коментує П. Кратік.

Валентина ДукачЯк додає фахівець управління інформації та зв’язків з громадськістю та ЗМІ Валентина Дукач, весь час перебування спеціалістів Енергоатома на РАЕС покроково розписаний. «Гості вивчають не лише технологію, але й мають нагоду поспілкуватися з досвідченим персоналом, дізнатись про історію та традиції підприємства, ознайомитися з об’єктами міста–супутника, вивчити етнографію та історію місцевості розташування електростанції. Адже ми показуємо найцікавіше, найкраще», – підсумовує В. Дукач, куратор груп оглядових курсів на РАЕС.

«Це дуже цікавий досвід,- зазначає Світлана Бугайова, провідний інженер Атомкомплекту. З перших кроків вражає організованість та чіткість, професіоналізм та компетентність, що панує на РАЕС, переконуєшся в пріоритеті безпеки у всьому, починаючи з прохідної. Складається більш структуроване бачення діючої атомної електростанції. Радила б такі візити зробити обов’язковими для новачків».

Виробничі показники
за минулу добу

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій