Завдяки РАЕС Рівненщина у трійці кращих областей країни за динамікою промисловості

26 березня 2020, 08:00 | Новини

Завдяки Рівненській АЕС минулоріч Рівненщина увійшла в трійку кращих областей України за динамікою промисловості.

Підсумовуючи соціально-економічний розвиток регіонів країни за суспільно-значущими критеріями, у 2019 році Рівненська область здобула третє місце у рейтингу за динамікою промисловості – зростання на 6,9%. Саме такий розвиток підтвердили дані Державної служби статистики України та її територіальних органів. Найбільший внесок в це досягнення внесла Рівненська АЕС, яка минулого року наростила виробництво електроенергії на 8,9%.

У 2019 році електростанцією було вироблено 19,1 млрд кВт год електроенергії, що на 1 млрд 568 млн кВт год більше ніж у 2018 році. Це склало 23% від атомної генерації або ж 12,4% від загального виробництва електроенергії в країні. Варто також відзначити, що частка українських АЕС в загальному виробництві електроенергії в країні у 2019 році склала 54,1%, що на 1% більше за рік попередній. Зокрема минулоріч рівненськими атомниками було перетнуто 500-мільярдний рубіж у виробництві електроенергії з початку експлуатації РАЕС.

Також за підсумками 2019 року Рівненська область увійшла в двійку регіонів із найнижчою заборгованістю по зарплаті на одного працівника і в шістку кращих за динамікою реальної зарплати – зростання на 11,1%. У свою чергу, Рівненська АЕС працює стабільно та щомісяця вчасно виплачує заробітну плату своїм працівникам. Минулоріч на підприємстві вдалося збільшити заробітну плату непромисловому персоналу на 40% та на 34% - промисловому. Тож сьогодні середня заробітна плата рівненського атомника становить 28 112 гривень. Окрім цього, цьогоріч адміністрація Енергоатома та профспілковий комітет продовжують роботу щодо підвищення заробітної плати працівників АЕС з метою збереження кадрового потенціалу і підвищення престижності роботи в галузі для дотримання безпечної експлуатації атомних енергоблоків України.

Як бачимо, Рівненська АЕС сьогодні – це високі технології, високі заробітні плати, високопрофесійний та високоінтелектуальний колектив.

Виробничі показники
за минулу добу

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій