Задля підвищення рівня охорони праці на РАЕС функціонує сучасне європейське медобладнання

23 січня 2020, 10:11 | Новини

Аудіометрична кабіна PRO 45S Про збереження працездатності, фізичного здоров’я та професійного довголіття персоналу на Рівненській АЕС дбає відділ охорони здоров’я служби охорони праці (ВОЗ СОП). З метою забезпечення динамічного спостереження за станом здоров'я працівників та розробки лікувально-профілактичних й реабілітаційних заходів персонал електростанції проходить періодичні медичні огляди.

Оксана Охрімчук працює з новим аудіометромДля покращення якості профілактичного медогляду працівників минулоріч для здоровпункту електростанції придбано новітнє медичне обладнання – аудіометрична кабіна PRO 45S («Puma», Італія), аудіометр AD 629 («Interacoustics», Данія) та діагностичний отоскоп Combilight («KaWe», Німеччина). Начальник ВОЗ СОП Марія Смічик Марія Смічиквідзначає, що аудіометричні дослідження органу слуху серед атомників проводяться впродовж 20 років: «Щороку обстеження проходять близько 2 500 працівників з метою виявлення ранніх ознак захворювань і профілактики професійних хвороб. Враховуючи результати аудіометричних досліджень, отоларинголог має можливість ефективніше оцінити стан здоров’я працівника та зробити відповідний висновок по допуску до роботи в умовах такого шкідливого виробничого фактору, як шум».

Вікторія Петровчук одягає навушники працівнику РАЕС у аудіометричній кабініІнсталяція кабіни стала важливим етапом в комплектації сучасного медичного кабінету, оснащеного аудіологічним обладнанням «Interacoustics». Встановлена аудіометрична кабіна забезпечує ефективну звукоізоляцію, що унеможливлює вплив навколишнього шуму на результати обстеження та дає можливість більш чіткіше та якісніше проводити дослідження слуху.

Новий аудіометрНавчання по роботі на новому аудіологічному обладнанні пройшли медсестри здоровпункту РАЕС з аудіометрії Оксана Охрімчук і Вікторія Петровчук в Центрі слухової реабілітації «Аврора» (м. Київ) та отримали відповідні сертифікати. За словами Оксани Охрімчук, оцінка функціонального стану слухового аналізатора людини проводиться на аудіометрі шляхом визначення порогів чутності по повітряному і кістковому звукопроведенню. Оксана Охрімчук«Фіксуються дані про індивідуальні характеристики слуху – аудіограма (графічне зображення слухової функції), яка дозволяє оцінити ступінь порушень у слуховому аналізаторі та виявляє будь-які незначні відхилення показників слухової функції», – відзначила Оксана Охрімчук. Згідно з вимогами чинного законодавства метрологічна повірка та калібрування аудіометра проводиться щорічно.

Лор використовує у роботі новий отоскопДіагностичний отоскоп є складним оптичним пристроєм з фіброоптичним типом освітлення. За допомогою отоскопа отоларинголог проводить огляд середнього, зовнішнього і внутрішнього відділів органа слуху. Використані в даному приладі новітні оптичні та освітлювальні технології сприяють отриманню чіткої та визначеної діагностичної картини. Під час проходження медогляду отоларинголог на основі візуального обстеження органа слуху та результатів аудіограми визначає придатність до роботи працівника в певних виробничих умовах.

Як підкреслює Марія Смічик, усі вищезгадані заходи у комплексі сприяють підвищенню рівня охорони праці та збереженню здоров’я працівників енергогенеруючого підприємства.

Виробничі показники
за минулу добу

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій