За покликом серця: працівники РАЕС вкотре допомогли дітям з особливими потребами

22 березня 2019, 14:40 | Новини

Холодильник фірми Ergo був придбаний у місцевого підприємця по собівартостіПрацівники Рівненської АЕС організували чергову благодійну акцію для вихованців Вараського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко.

До Центру реабілітації м. Вараш із благородною місією завітали заступник голови первинної профспілкової організації РАЕС Тетяна Васильєва та працівник РАЕС – член ініціативної волонтерської групи підприємства Петро Ширко. Як розповідають атомники, колектив електростанції відгукнувся на прохання директора закладу щодо допомоги у придбанні спеціальної холодильної камери для зберігання медичних препаратів, необхідних для їхніх вихованців.

Галина Кукла, Тетяна Васильєва, Наталія Федінчик та Петро Ширко«Нам повідомили, що холодильник для медпрепаратів вийшов з ладу, а він вкрай важливий для отримувачів послуг Центру. Після проведення акції «Різдвяна казка» зі збору коштів для дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, залишилися невеликі кошти. Тож за спільним рішенням вони спрямовані на купівлю холодильної камери, необхідної для вихованців реабілітаційного закладу, серед яких, зокрема, діти та молодь», - коментує Тетяна Васильєва.

За словами старшої медичної сестри Центру Галини Кукли, холодильник був потрібен терміново для зберігання важливих ліків, препаратів, протишокових укладок, засобів для невідкладної медичної допомоги.

«Благородною місією працівників Рівненської АЕС є творити добро, турбуватися про інших. Поряд із сумлінним виконанням своїх посадових обов’язків, вони кожного разу відкривають нові грані своєї діяльності, зокрема, віднаходять можливості для доброчинності, - відзначає директор Центру Наталія Федінчик. – Адміністрація, працівники, батьки вихованців нашого закладу щиро вдячні керівництву, профкому та всьому трудовому колективу РАЕС за їх душевну щедрість, небайдужість до чужих проблем та турботу про ближніх».

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій