З Днем Соборності України!

22 січня 2020, 08:04 | Новини

День Соборності України – одне з найважливіших національних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити. Колектив Рівненської АЕС разом з усією країною відзначає цю знаменну дату.

Щороку 22 січня відзначається визначна історична подія для всього українського народу – у 1919 році відбулось проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що стало втіленням вікової мрії українців про свою суверенну державу. Цього дня згадується й інша подія, що відбулася за рік до того – 22 січня 1918 року було прийнято IV Універсал Української Центральної Ради, яким проголошувалася повна незалежність Української Народної Республіки.

Після двох десятків років Незалежності у сучасному українському національному календарі дата 22 січня посідає одне з провідних місць і має глибокий символічний зміст: одвічної мрії українців на вільне життя в самостійній, соборній, незалежній державі. Цілісність народу стала справжнім даром, за який українцям доводиться боротися та віддавати життя на сході країни. Нині, в умовах війни із сусідом-агресором, поняття Соборності наповнюється реальним змістом. Воно актуалізується як найвища цінність.

Сьогодні колектив Рівненської АЕС разом з усією країною відзначає День Соборності України. Свою солідарність рівненські атомники постійно демонструють, щороку беручи участь у різноманітних патріотичних акціях, приурочених до Дня Незалежності, Дня Конституції, Дня Соборності. Колектив підприємства й надалі залишається згуртованою дружньою командою професіоналів, щоденна праця яких робить нашу країну по-справжньому заможною, сильною та енергонезалежною.

З нагоди Дня Соборності України у Палаці культури РАЕС відбудуться офіційні урочистості та святковий тематичний концерт «Україна моя, ти соборна, єдина». Початок заходу о 15:00 у Великій залі ПК РАЕС.

Виробничі показники
за минулу добу

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій