З Днем будівельника!

11 серпня 2017, 15:12 | Новини

Напередодні Дня будівельника хочеться відзначити внесок працівників цієї професії в діяльність Рівненської АЕС. Злагодженість і професіоналізм колективів ремонтно-будівельного цеху енергоремонтного підрозділу (РБЦ ЕРП) та управління капітального будівництва (УКБ), заслуговують на повагу, адже супроводжують і виконують всі будівельно-ремонтні роботи об'єктів нового будівництва, модернізації та реконструкції об'єктів проммайданчика електростанції, соціально-культурних і побутових будівель РАЕС.

Ремонтно-будівельний цех є однією з найбільш чисельних структурних одиниць у складі енергоремонтного підрозділу. На сьогодні в цеху працює близько 400 кваліфікованих робітників, а також інженерно-технічний персонал. У складі РБЦ успішно функціонує сім виробничих дільниць, які займаються підтримкою в належному технічному стані виробничих та побутових приміщень, антикорозійним захистом обладнання, вогнезахисним покриттям, монтажем протипожежних дверей, ремонтом і влаштуванням теплоізоляційного обладнання та встановленням риштувань.

Колектив цеху працює над удосконаленням організації праці та виробничих процесів шляхом освоєння нових технологій. Найбільш об’ємними роботами, які довелось виконати працівникам РБЦ у 2017 році стали ремонтні роботи у боксі парогенераторів енергоблоку №4 під час планово-попереджувального ремонту, капітальний ремонт професійно-технічного училища, в готелі «Вараш», спортивному комплексі «Ізотоп», на базі РОК «Біле озеро», а також заходи з підготовки до осінньо-зимового періоду. Тож з початку року будівельники атомної електростанції виконали значний обсяг робіт і готові до реалізації нових завдань.

Завдяки досвідченості, толерантності та вимогливості безпосереднього керівника РБЦ ЕРП Віктора Бірюка, у колективі будівельників створено мікроклімат, який підтримує дух колективізму та сприяє спільній продуктивній діяльності.

«Попри розвиток нових технологій, які сприяють ефективнішій реалізації поставлених завдань перед будівельниками РБЦ, їх робота і надалі залишається дуже трудомісткою. Завжди високо цінувалися досвідчені будівельники, адже їх професіоналізм – це запорука якісно виконаних робіт - зазначив В. Бірюк, - Тому, напередодні професійного свята – Дня будівельника, бажаю колегам міцного здоров’я, стабільності, належних умов праці, високої оцінки з боку керівництва та гідної оплати їх необхідної праці».

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>