Юні таланти РАЕС серед переможців Всеукраїнського конкурсу

18 травня 2017, 18:45 | Новини

У Києві визначено переможців фіналу Всеукраїнського дитячо-юнацького конкурсу «Мирний атом єднає Україну». Номінанти від Рівненської АЕС їдуть додому з перемогою та подарунками.

Конкурс традиційно проводить НАЕК «Енергоатом» та Атомпрофспілка серед школярів міст-супутників атомних електростанцій. Метою проекту є популяризація знань про АЕС та донесення до суспільства безпечності, надійності і екологічності виробництва електроенергії через творчість молодих поколінь. Нагородження призерів відбулось за участі директора з кадрів та соціальних питань НАЕК "Енергоатом" Григорія Муляра та голови профспілкового комітету НАЕК "Енергоатом" Олексія Лича. 

У фіналі Всеукраїнського дитячо-юнацького конкурсу від Рівненської АЕС свої роботи презентували: Діана Федіна, Анастасія Катюха, Ангеліна Сніжко - у молодшій категорії; Катерина Теребейчик, Софія Кришталевич, Вікторія Шепетько - у старшій категорії.

Школярка Катерина Теребейчик виборола перше місце у номінації «Анімація» за роботу «Мирний атом єднає Україну» та була нагороджена планшетним комп’ютером. Друге місце у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" з роботою панно з картону та пап'є-маше посіла Софія Кришталевич та отримала в подарунок електронну книгу. Заохочувальний приз – навушники за оригінальну ідею мистецького твору отримала Ангеліна Сніжко.

Поїздка, яка принесла масу позитивних емоцій, закарбується дітлахам надовго. Школярі проживали в центрі Києва в готелі «Експрес» на проспекті Шевченка, а їхній відпочинок супроводжувався насиченою розважальною програмою. Учні відвідали 3D кінотеатр, Національний музей історії України у Другій світовій війні та побували на захоплюючій екскурсії «За лаштунками Київської опери».

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>