Х Кубок Білого озера з пляжного футболу визначив кращих спортсменів-атомників

11 вересня 2017, 15:23 | Новини

У неділю на базі реабілітаційно-оздоровчого комплексу РАЕС «Біле озеро» відбувся Х Кубок Білого озера з пляжного футболу. Вперше традиційні футбольні матчі серед атомників пройшли на призи голови профспілкового комітету РАЕС.

Щорічний захід, приурочений Дню Незалежності України, відбувся у мальовничому куточку Полісся за ініціативи Організації молоді ППО Рівненської АЕС. Музичний супровід події забезпечив Палац культури РАЕС, а її спортивним коментатором виступив організатор культурно-дозвіллєвої діяльності Вадим Киричук.

До участі у Кубку Білого озера з пляжного футболу зібралися 4 команди у складі шести гравців – молодих членів Атомпрофспілки. Збірну команду «Бджоли» представляли працівники цеху теплових та підземних комунікацій (ЦТПК), цеху теплової автоматики та вимірювань, представники 2-го державного пожежно-рятувального загону з охорони РАЕС та загону відомчої воєнізованої охорони на чолі з капітаном команди Андрієм Годунком. Команду «Зіверт» представляли працівники реакторного цеху №1 (капітан команди Олександр Годунок). Хіміки грали у команді «ХЦ» (капітан команди Володимир Речун). Представники енергоремонтного підрозділу, цеху дезактивації та радіоактивних відходів, ЦТПК увійшли до збірної ФК «Моноліт», очолив команду Роман Кузьмін. Головний арбітр змагань – Петро Романік.

За результатами першого матчу ФК «Моноліт» - «ХЦ» перемогу здобула збірна «Моноліту» з рахунком 4:3. Другий матч між командами «Бджоли» та «Зіверт» закінчився з рахунком 2:0 на користь команди «Бджоли». У другому етапі Кубку за бронзу змагалися команди «ХЦ» та «Зіверт», завершивши матч з рахунком 3:1 на користь хіміків. За золото та срібло у фіналі боролися ФК «Моноліт» і «Бджоли». Перевершивши суперника у запеклій грі з рахунком 3:1, перемогу у цьогорічному Кубку Білого озера здобули спортсмени команди «Моноліт». Переможці отримали кубки та грошові винагороди.

Гравець команди-чемпіона, працівник ЦТПК Олег Мирончук розповів, що це його перше золото, здобуте на змаганнях з пляжного футболу. «У напруженій боротьбі фінальної гри ми зустрілися із достойним суперником. Було тяжко і досить несподівано, адже «Бджоли» показали хороший, серйозний бій. Проте щоденні тренування, спільна командна робота принесли нам заслужену перемогу», - поділився враженнями атомник.

Голова ППО Рівненської АЕС Іван Мельник відзначив, що Кубок Білого озера з пляжного футболу є чудовим фундаментом для популяризації активного відпочинку та здорового способу життя, розвитку спорту серед атомників, зміцнення здоров’я молодих працівників підприємства. «Сьогоднішня гра продемонструвала, що спорт об’єднує всіх, - наголосив І. Мельник, - Хочу подякувати усім, хто долучився до цьогорічного Кубку: представникам адміністрації Рівненської АЕС, Організації молоді за підготовку та організацію матчів, гравцям за чудові футбольні поєдинки, колективу РОК «Біле озеро», медикам, кореспондентам за активну підтримку заходу. Щороку подія проходить на високому рівні, тому, безперечно, чекаємо продовження у наступному році».

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>