РОК «Біле озеро»

Реабілітаційно-оздоровчий комплекс "Біле озеро" розташований на березі цілющого озера Біле. Навколо комплексу розкинулося Білоозерське лісництво Рівненського природного заповідника. Це єдине в Україні озеро з підвищеним вмістом гліцерину у воді, через що вода має надзвичайні цілющі властивості. Вода за складом – гідрокарбонатно-кальцієво-магнієва (типова для озер лісової зони), містить фосфор, сірководень і до 6,37 мг/л гліцерину. Тому лікувальні властивості озера унікальні, вода чудово лікує шкірні захворювання.

Загальна площа Білого озера становить 354 га, глибина сягає 34 м. На берегах озера гніздяться дикі качки, гуси, живуть бобри та ондатри. Цікавою в озері є риба вугор річковий європейський. Водяться також окуні, щуки, линки, йоржі, карасі, плітки. Тому рибалка тут є з одним з привабливих видів відпочинку для туристів.

Основне призначення реабілітаційно-оздоровчого комплексу – це проведення реабілітації та оздоровлення працівників ВП РАЕС, членів їхніх сімей та інших громадян, які бажають відпочити та оздоровитися у літні місяці. Комплекс розрахований на 508 ліжко/місць. Для забезпечення харчування працює їдальня на 300 місць та буфет, в яких можна придбати або замовити кулінарні вироби, комплексні обіди.

Реабілітація та оздоровлення спрямовані на підтримання та покращення здоров’я та працездатності працівників і здійснюються через активний відпочинок. Щорічно на базі комплексу проходить оздоровлення 4 - 7 тисяч осіб, у 2019 році оздоровлено 6 925 осіб. Розпочато оздоровлення дітей, так у 2017 році оздоровлено 90 дітей, у 2018 -2019 роках –  по 190 дітей.

Для проведення спортивних заходів діють футбольний, баскетбольний, волейбольний майданчики. Також на території комплексу функціонують пляж, пункт прокату човнів, водних велосипедів, шезлонгів, автостоянка, що розрахована на 90 місць. Цілодобово працює медпункт.

На території РОК "Біле озеро" проводяться спортивні та культурно-масові заходи, серед яких: Всеукраїнський молодіжний мистецький соціально-екологічний форум «Біле озеро», Міжнародний турнір з плавання на відкритій воді «Біле озеро», обласний турнір з пляжного футболу, Регіональний фестиваль «Аніматор-шоу», спартакіада Атомпрофспілки, крос-триатлон Рівненщини «3 Блок. Перезавантаження», масштабний всеукраїнський веломарафон «100ВЕЛОwatt», «Літня ядерна школа», Фестиваль патріотичної пісні «Відлуння…», розважально-пізнавальні заходи для дітей та дорослих (майстер-класи) та інші.

Постійно проводяться роботи щодо покращення та вдосконалення умов перебування у РОК «Біле озеро».

Схема РОК «Біле озеро»

Типи будиночків та їх коротка характеристика:

І – тип. Спальні будинки забезпечені умовами для самостійного готування їжі, водопостачанням та водовідведенням, повним сантехнічним вузлом, їдальнею та вітальнею. Прибудинкова територія обладнана навісами з лавками та столами.

 

ІІ – тип. Спальні будинки забезпечені умовами для самостійного приготування їжі, водопостачанням, водовідведенням та повним сантехнічним вузлом.

 

ІІІ - тип. Спальні будинки забезпечені водопостачанням та водовідведенням, міні-кухнею, неповним сантехнічним вузлом.

 

Двоповерховий цегляний будинок блочного типу, забезпечений умовами для самостійного готування їжі, водопостачанням та водовідведенням, повними сантехнічними вузлами. Прибудинкова територія огороджена, обладнана альтанками, передбачені місця для паркування легкових автомобілів ( без охорони).

 

ІV - тип. Спальні будинки з мінімальними зручностями (санітарно-технічний вузол загального користування, неповний санітарно-технічний вузол, часткове укомплектування побутовими приладами) та частковим ремонтом приміщень.

 

В їдальні РОК «Біле озеро» організовано триразове комплексне харчування, також можна окремо придбати сніданки, обіди та вечері.

 

Інформація щодо відпускних цін на послуги з реабілітації та оздоровлення в РОК «Біле озеро» знаходяться у прикріплених документах:

Ціни на послуги РОК «Біле озеро»

Адміністратори РОК «Біле озеро»:

моб. +38(067) 360-37-47  з 8:00 до 13:00 та 14:00 до 20:00

 

Для отримання додаткової інформації:

Заступник директора РОК «Біле озеро»:

Ткачук Вячеслав Валерійович – 0984837093

з 8:00 до 13:00 та 14:00 до 17:00 крім вівторка та суботи;

 

Директор РОК «Біле озеро»:

Устимчик Ярослав Петрович - 0673603574

з 8:00 до 13:00 та 14:00 до 17:00 крім четверга та неділі;

 

Для подання заяв, скарг та пропозицій:

Начальник УСО:

Ткачук Володимир Федорович – 0673600808

з 14:00 до 16:00 крім суботи та неділі;

електронна адреса: whitelake2017@ukr.net

Порядок оплати за надання послуг:

  • для того щоб Ви були з нами, Вам необхідно зателефонувати  за телефоном адміністратору (наведений вище);
  • після отримання інформації від адміністратора про наявність вільних місць визначитися із категорією будинку, терміном відпочинку та кількістю людей, які перебуватимуть разом з Вами;
  • попередня оплата за отримання послуг через адміністратора;
  • протягом одного банківського дня, з моменту замовлення, провести повну оплату за весь період перебування, у відповідності з встановленими цінами;
  • оплату здійснити протягом календарної доби шляхом перерахунку коштів на рахунок IBAN UA713333680000026001300099693 в Рівненському обласному управлінні  АТ «Ощадбанк» МФО 333368, код ЄДРПОУ 05425046 та надання фотопідтвердження оплати.

У разі якщо Ви оплатили послуги у день перед вихідним(святковим) днем і поселення відбувається у вихідний(святковий) день, для поселення потрібно надати адміністратору роздруківку квитанції про оплату(для підтвердження факту оплати).

При наявності вільних місць після погодження із адміністратором є можливість здійснити оплату готівкою безпосередньо в касі РОК «Біле озеро» в день заселення.

Завжди раді Вам! До зустрічі в РОК «Біле озеро».


Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій