РОК «Біле озеро»

Реабілітаційно-оздоровчий комплекс "Біле озеро" розташований на березі цілющого озера Біле. Навколо комплексу розкинулося Білоозерське лісництво Рівненського природного заповідника. Це єдине в Україні озеро з підвищеним вмістом гліцерину у воді, через що вода має надзвичайні цілющі властивості. Вода за складом – гідрокарбонатно-кальцієво-магнієва (типова для озер лісової зони), містить фосфор, сірководень і до 6,37 мг/л гліцерину. Тому лікувальні властивості озера унікальні, вода чудово лікує шкірні захворювання.

Загальна площа Білого озера становить 354 га, глибина сягяє 34 м. На берегах озера гніздяться дикі качки, гуси, живуть бобри та ондатри. Цікавою в озері є риба вугор річковий європейський. Водяться також окуні, щуки, линки, йоржі, карасі, плітки. Тому рибалка тут є з одним з привабливих видів відпочинку для туристів.

Основне призначення реабілітаційно-оздоровчого комплексу – це проведення реабілітації та оздоровлення працівників ВП РАЕС у літні місяці. Щорічно на базі комплексу проходить оздоровлення близько 4 тисяч осіб. Комплекс розрахований на 508 ліжко/місць. Для забезпечення харчування працює їдальня на 300 місць та буфет, в яких можна придбати або замовити кулінарні вироби, комплексні обіди.

Постійно проводяться роботи щодо покращення умов. Так, в 2016 році проведено ремонт внутрішнього опорядження 41 спального будиночка з повною заміною меблів. У затишних алеях комплексу є вуличні меблі для відпочинку, мангали, на березі озера встановлено пірс.

На території РОК "Біле озеро" проводяться спортивні та культурно-масові заходи, серед яких: Міжнародний турнір з боксу, Міжнародний турнір з плавання на відкритій воді, Всеукраїнський турнір з футболу, командна першість з зимового рибальства, спартакіада Атомпрофспілки, розважально-пізнавальні заходи для дітей та дорослих та інші. Для проведення спортивних заходів діють футбольний, баскетбольний, волейбольний майданчики. Також на території комплексу функціонують пляж, пункт прокату човнів, водних велосипедів, шезлонгів, автостоянка, розрахована на 90 місць. Цілодобово працює медпункт.

Інформація щодо відпускних цін на послуги з реабілітації та оздоровлення в РОК «Біле озеро» знаходяться у прикріплених документах:

Ціни на додатковий сезон 2017 року.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь за номерами: 067-360-37-47, 067-360-35-74.

 

 Контактні телефони:

Директор РОК «Біле озеро», Устимчик Ярослав Петрович - 0678588105, 0673603574;

Заступник директора РОК «Біле озеро», Ткачук Вячеслав Валерійович - 0984837093;

Адміністратор РОК «Біле озеро», Дьякова Юлія Павлівна - 0983258107;

Інспектор з реалізації направлень, Мотоман Марина Вікторівна, 0671453757;

Каса УСО, Кібиш Любов Вікторівна - (03636) 62-8-20;

Начальник УСО, Ткачук Володимир Федорович - 0673600808


 

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>