Нацгвардійці РАЕС підтримують українських моряків

03 січня 2019, 09:49 | Новини

Патріотичною хвилею прокотилася усією Україною низка флешмобів у підтримку захоплених українських моряків. Зокрема особливу увагу на актуальну нині тему полонених захисників морських кордонів нашої держави звернули військові-побратими Національної гвардії України. Низький уклін та вияв своєї непохитної патріотичної позиції продемонстрували військові в/ч 3045 з охорони та оборони РАЕС.  Більше 150 активістів вишикувавшись в  «живу» фігуру тризуба, вигукували гасла: Слава Україні! Героям Слава!, Відважним українським морякам! Слава! Слава! Слава!

За сприяння генерального директора Рівненської АЕС Павла Павлишина, за ініціативою командира в/ч 3045 з охорони та оборони РАЕС Аркадія Агальцова, заступника командира в/ч 3045 другого спеціального командування по роботі з особовим складом, майора Іллі Долгіх на плацу військової частини було організовано патріотичний флешмоб. 150 військовослужбовців та 20 вихованців Вараського будинку дитячої та юнацької творчості сформували «живу» фігуру тризуба зі стрічками у вигляді національного прапора України та вигукували гасла підтримки і вдячності за мужню стійкість українських моряків.

«Своїм флешмобом ми хотіли донести до громадськості, зокрема й до наших полонених побратимів, що ми пам’ятаємо про них, не забуваємо, підтримуємо. Цією патріотичною акцією ми привертаємо увагу до актуальних нині тем окупації, зокрема політичної та військової ситуації в нашій державі! Це найменше, що ми можемо зробити для своїм соратників. Весь колектив в/ч 3045 з охорони та оборони РАЕС щиро бажає швидкого повернення наших моряків до своїх домівок», – коментує заступник командира в/ч 3045 другого спеціального командування по роботі з особовим складом, майор Ілля Долгіх.

Флешмоби на підтримку українського війська та військових моряків проводять різні організації і в Україні та за її межами – усі в своїй особливій манері. Нацгвардійці проводитимуть їх у ці святкові дні майже по всій території держави. Зокрема, днями схожий флешмоб гвардійці організували на Львівщині. У рамках акції близько трьохсот нацгвардійців – сформували «живу» фігуру катера і передали військове вітання соратникам.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій