ВП ГО «УкрЯТ» в Рівненській області не планує зупинятися на досягнутому

22 квітня 2019, 13:40 | Новини

В Палаці культури РАЕС відбулась звітно-виборна конференція ВП ГО «УкрЯТ» в Рівненській області за участю 185 членів Товариства.

Під час заходу голова ВП ГО «УкрЯТ» в Рівненській області Дмитрій Галкін розповів про діяльність осередку за рік минулий до сьогодення. Зокрема серед заходів поточного року атомник відзначив успішну реалізацію унікального профорієнтаційного проекту «Ядерна школа РАЕС», Дмитрій Галкінякий проводився за підтримки Товариства та вперше був розширений для учнів не лише м. Вараш, але й інших населених пунктів зони спостереження електростанції. Не менш захоплюючою стала спортивна подія «Забіг під градирнями», партнером якої виступив рівненський осередок Товариства, а його члени надали вагому волонтерську підтримку заходу. Також важливий соціальний внесок був здійснений атомниками в ході толоки на території Забіг під градирнямиВараського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. Волонтерська допомога членів Товариства подарувала вихованцям Центру чисту територію, сповнену яскравими фарбами. Варто також згадати й цьогорічну участь рівненських атомників у міжнародній зустрічі з Угорським ядерним товариством та в корпоративній програмі навчання з «Побудови ефективної комунікації зі ЗМІ та громадськістю в атомній енергетиці». Толока від членів ВП ГО "УкрЯТ" в Рівненській областіНа сьогоднішній день триває конкурс ВП ГО «УкрЯТ» в Рівненській області до Дня винахідника та раціоналізатора України на найкращі раціоналізаторські пропозиції та роботи до впровадження на виробництві без залучення великих фінансових вкладень.

Під час звітно-виборної конференції було прийнято три десятки нових членів Товариства, тож відтепер до складу ВП ГО «УкрЯТ» в Рівненській області входить три сотні активістів з колективу рівненських атомників. Також було обрано делегатів на звітно-виборну конференцію Товариства, що відбудеться наприкінці травня у м. Київ та переобрано керівництво відокремленого підрозділу громадської організації. Новим головою ВП ГО «УкрЯТ» в Рівненській області став начальник відділу аналізу та супроводу звітів з безпеки служби аналізу безпеки РАЕС Сергій Гуцало, а його заступником обрано начальника зміни цеху теплової автоматики та вимірювань РАЕС Олександра Ошурка.

Сергій ГуцалоЗа словами Сергія Гуцала, ті засади, на яких працює УкрЯТ, співпадають з громадською позицією атомника та його внутрішніми переконаннями. «Переконаний, що моя діяльність буде продуктивною, корисною для громади та цікавою для мене особисто. Це дуже відповідальний та хвилюючий момент у моєму житті – є усвідомлення всієї повноти відповідальності, яку я на себе беру та бажання працювати й розвивати організацію. Одним із пріоритетних та першочергових завдань вважаю залучення якомога більше членів Товариства до активних дій з реалізації усіх запланованих заходів. А попереду ще багато кропіткої праці з вивчення усіх тонкощів роботи Товариства, пошуку нових ідей для втілення та нашої з вами організованості», - зауважив новообраний голова ВП ГО «УкрЯТ» в Рівненській області.

Подальших успіхів та розвитку УкрЯТ побажав Володимир КоровкінПодальших успіхів та розвитку осередку Товариства побажав перший генеральний директор РАЕС, заслужений енергетик України, член Правління – голова ветеранської секції УкрЯТ Володимир Коровкін.

Не менш натхненними та напутніми стали побажання генерального директора РАЕС Павла Павлишина новому керівництву ВП ГО «УкрЯТ» в Рівненській області, який, зокрема, подякував попередньому керівництву осередку – Дмитрію Галкіну та його заступнику Олександру Адамовичу Павло Павлишинза всю ту важливу величезну працю, яка поклала початок розквіту великих справ з розвитку атомної енергетики в Україні. «Ця вся робота, яку ми з вами сьогодні здійснюємо є надзвичайно важливою, адже вона дає майбутнє атомній галузі. Тому Українське ядерне товариство повинно існувати та розвиватись у подальшому і, впевнений, ми не зупинятимемось на досягнутому», - наголосив Павло Павлишин.

Теги: УкрЯТ

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій