Вогнеборці РАЕС вчергове тренувалися

17 лютого 2020, 16:33 | Новини

Рятувальники другого Державного пожежно-рятувального загону головного управління ДСНС України у Рівненській області з охорони Рівненської АЕС в системі службової підготовки провели додаткові навчальні тренування для відпрацювання дій щодо ліквідації надзвичайних ситуацій з викидом умовно небезпечних хімічних речовин, а також проведення спеціальної обробки техніки, обладнання, засобів індивідуального захисту та санітарної обробки рятувальників.

«В ході практичних занять ми відпрацювали ліквідацію аварійної ситуації, яка виникла внаслідок розгерметизації автоцистерни, що перевозила небезпечні хімічні речовини з подальшим їх розливом. Завданням особового складу було ліквідувати небезпечну подію шляхом герметизації пробоїни в цистерні спеціальним обладнанням та перекачки її в іншу ємність, а також визначити та огородити район спеціальної обробки та відпрацювати навички санітарної обробки особового складу після роботи у забрудненій зоні», – прокоментував начальник ДПРЗ-2 підполковник служби цивільного захисту Анатолій Патейчук.

Із поставленим завданням рятувальники успішно впорались. Під час таких практичних навчань бійці набувають навичок, необхідних у реальній надзвичайній ситуації подібного характеру.

Як наголошує Анатолій Патейчук, саме під час таких тренувань, коли небезпека лише умовна, важливо навчитися тримати усі емоції під контролем: «Специфіка роботи рятувальників полягає в діяльності, поєднаній із систематичною роботою в небезпечному середовищі та безперервною нервово-психологічною напругою. Без сумніву, здобуті на тренуваннях знання та навички знадобляться пожежним у повсякденній роботі і допоможуть їм гідно виконувати покладений на них обов’язок – рятувати людське життя та здоров'я від небезпеки».

До слова, ДПРЗ-2 – єдиний на Рівненщині має навчальний пожежний полігон, криту стометрову смугу з баштою, реабілітаційний центр, а завдяки підтримці керівництва Рівненської АЕС сучасну матеріально-технічну базу, поєднання яких створює ідеальні умови для проведення змагань з пожежно-прикладного спорту.

Виробничі показники
за минулу добу

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій