Вогнеборці РАЕС провели протипожежну агітацію

10 вересня 2019, 12:13 | Новини

Вогнеборці РАЕСВисокий професіоналізм щоденно під час виконання службових завдань демонструють рятувальники Рівненської АЕС, які понад 35 років стоять на варті пожежної безпеки підприємства. Особовим складом відділення цивільного захисту другого державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Рівненській області було проведено профілактичну протипожежну роз’яснювальну роботу серед працівників електростанції, які працюють поблизу лісових масивів, що відносяться до промислової зони АЕС.

Інформаційна робота з персоналом РАЕСПожежну безпеку, ліквідацію надзвичайних ситуацій та стихійних лих, профілактичну протипожежну інформаційно-роз`яснювальну роботу в межах Рівненської АЕС та її санітарно-захисної зони забезпечує особовий склад 22 та 23 державних пожежно-рятувальних частин ДПРЗ-2 Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Рівненській області. У складі загону близько півтори сотні працівників, більшість з яких молодь віком до 35 років. На озброєнні знаходиться 22 одиниці пожежної та спеціальної техніки, зокрема усі пожежні машини укомплектовані сучасним пожежно-технічним та аварійно-рятувальним обладнанням.

Днями з метою запобігання виникненню займань в екосистемах в пожежонебезпечний період особовим складом відділення цивільного захисту ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Рівненській області проводилася профілактична протипожежна роз’яснювальна робота серед працівників Рівненської АЕС, які працюють поблизу лісових масивів, що відносяться до промислової зони АЕС.

За Анатолій Патейчуксловами начальника ДПРЗ-2 з охорони РАЕС Анатолія Патейчука, функціонування пожежно-рятувальних підрозділів є невід’ємною складовою безпечної експлуатації енергоблоків Рівненської АЕС, а інформаційна робота з персоналом підприємства є одним з методів протипожежної агітації. «Фахівцями нашого загону постійно проводиться протипожежна роз’яснювальна робота. Через засоби масової інформації підприємства проводяться радіо звернення, висвітлюються інформаційні статті в газеті «Енергія» та на веб-сайті РАЕС. Поряд з цим, дієвими профілактичними заходами в межах промислової зони підприємства є проведення особистих бесід з працівниками електростанції з врученням інформаційних пам’яток», – наголосив Анатолій Патейчук.

Зокрема фахівець підкреслив, що вогнеборці РАЕС постійно працюють над підтриманням фахових умінь та фізичної форми. Охороняючи стратегічний об’єкт, рятувальники регулярно проходять навчання на об’єктах РАЕС з метою перевірки готовності до дій за призначенням, а також фізичної витривалості, вдосконалення тактики гасіння та організації взаємодії з персоналом електростанції. Впродовж року пожежні займаються функціональною, фізично-спеціальною, тактичною та психологічною підготовкою, а практичні заняття для удосконалення навичок проходять щоденно.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій