Військовослужбовці РАЕС прийняли подяку від школярів

12 жовтня 2018, 09:15 | Новини

Вихованці БДЮТ під час зходуНапередодні Дня захисника України в інформаційному центрі Рівненської АЕС «Полісся» відбувся тематичний захід «Україна: Безпека. Захист. Стабільність».

Подія відбулась за участю спеціалістів управління роботи з громадськістю та ЗМІ Рівненської АЕС, військової частини Нацгвардії України 3045 з охорони та оборони РАЕС, Вараського міського військового комісаріату, депутатів та представників громадськості міста-супутника, заступників директорів загальноосвітніх шкіл, лідерів учнівського самоврядування міста Вараш та Захід відбувся у вільному форматібезпосередніх ініціаторів івенту – лідерів міської ради старшокласників «Ватра» та координатора – заступника директора з навчально-виховної роботи Будинку дитячої та юнацької творчості м. Вараш Олени Стадник.

Відбувалась зустріч у форматі вільного спілкування шляхом поділу присутніх на зони: військову представляли військовослужбовці в/ч НГУ 3045 з охорони та оборони РАЕС, політичну – депутати м. Вараш Наталія Петрович, Сергій Шарапов і Анатолій Раба, експертна зона – складалась з працівників військової частини на чолі з комісаром Ярославом Кузло, а учнівська – з школярів та молоді міста.

Я.Кузло долучився до обговорень в якості експертаОсновними темами обговорення стали обороноздатність України через призму економіки та суспільства. «Учасники нашого заходу – прогресивні, освічені, сучасні жителі України, які реально бачать переваги, перспективи та проблеми країни. Ми активно розглядаємо факти історії, світову ситуацію сьогодення, чутливо реагуємо на відносини з іншими європейськими країнами, здатні аналізувати та приймати власні рішення. Україна із впевненістю може робити ставку на нашу молодь в планах розвитку держави», - наголосив учасник івенту, дев’ятикласник ЗОШ№5 Богдан Хлібович.

Хвилюючим та емоційним став флешмоб, який до Дня захисника України підготували лідери центру «Відкриті долоньки» ЗОШ №2 – кожен з присутніх висловив щиру подяку захисникам за мужність, патріотизм, самовідданість та спокій у місті, який можливий сьогодні лише завдяки професіоналізму захисників України.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій