Вдосконалення процесів діяльності РАЕС через ефективне управління ризиками

05 листопада 2020, 16:35 | Новини

У ході тренінгуВ умовах продовження пандемії в Україні на Рівненській АЕС не припиняється підвищення кваліфікації персоналу. Сьогодні атомники успішно проходять професійний тренінг Московського центру ВАО АЕС щодо «Управління ризиками проєкту на практиці».

Ризик-менеджмент є важливим елементом управління будь-якої сучасної компанії. У тренінгу ВАО АЕС беруть участь 35 працівників Рівненської АЕС, а також представники АЕС інших країн. Відеоформат заходу дозволив учасникам долучитися до нього також і дистанційно. Спікером події став автор і розробник програм навчання кадрового резерву «Росатом» Віктор Устенко.

Програма тренінгу передбачає як вивчення теоретичної бази, так і виконання практичних завдань, що в цілому дозволить систематизувати знання учасників про управління ризиками, вивчити алгоритм дій керівника проєктів у роботі з ризиками, відпрацювати техніки парирування впливу ризиків на проєкт, сформувати навички ідентифікації та аналізу ризиків, навички розрахунку вартості ризиків й т.п..

За словами бізнес-тренера, основною ціллю восьмигодинного навчального курсу є вивчення й відпрацювання на практиці існуючої технології зниження ймовірності настання й наслідків ризиків. «Ми розбираємо типові проблеми в управлінні ризиками на прикладі галузевих проєктів та виконуємо низку практичних завдань. На основі здобутих знань учасники переконаються, що проактивне управління ризиками проєкту в результаті потребує менше часу і зусиль, ніж усунення наслідків незапланованих ризиків», – відзначає В. Устенко.

Вячеслав СтояновЯк зауважує заступник головного інженера РАЕС з технології та інжинірингу Вячеслав Стоянов, управління ризиками – вагомий напрямок, за яким підприємство постійно вдосконалюється, зокрема наразі реалізується низка важливих заходів. «На РАЕС систему управління ризиками введено в усі процеси, як елемент високої культури безпеки. Для нас важливо дізнаватись про нові інструменти ефективного управління ризиками в будь-якому проєкті, адже актуальність даного питання диктується сьогоденням. Це необхідно для виявлення та оцінки потенційних загроз, розробки заходів з їх мінімізації або виключення, що, у кінцевому результаті, підвищує рівень безпеки електростанції».

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій