Нацгвардійці РАЕС продемонстрували відмінну профпідготовку

11 квітня 2019, 11:57 | Новини

Залік з бігу серед військовихУ військовій частині 3045 з охорони та оборони Рівненської АЕС успішно завершилась планова інспекція Головного управління Національної гвардії України.

Інспектування проводилось з метою перевірки фізичної підготовки та готовності до виконання службово-бойових завдань за призначенням. Оцінку здійснювала комісія на чолі з начальником Управління контролю діяльності військ ГУ НГУ, генерал-лейтенантом Володимиром Пеньковим. В цілому здійснювалась перевірка частини за двадцятьма напрямками діяльності, у тому числі: службова діяльність, виконання спецзавдань, всебічне забезпечення, морально-психологічний стан військового складу.

Перевірка фізичної витривалості військових

Перевірка стартувала зі здачі фізичної підготовки управлінням військової частини, підрозділів забезпечення та другої спеціальної комендатури. Як відзначив начальник служби організації спортивної роботи відділу фізичної підготовки та спорту ГУ НГУ полковник Андрій Мелешко, фізична готовність особового складу є важливою складовою бойової служби при виконанні завдань з охорони особливо-важливого об’єкту. Здача нормативів проводилась на базі спортивного комплексу РАЕС «Ізотоп». Гвардійці виконали вправи на швидкість (біг на 100 метрів) та витривалість (біг на 1 км і 3 км), здали нормативи з підтягування на перекладині та комплексно силової вправи. На базі військового містечка в/ч 3045 здійснювалась перевірка стройової злагодженості, а також залік з вогневої і тактичної підготовки військових в індивідуальній та командній роботі.

За словами Володимира Пенькова, результати планового інспектування дозволили пересвідчитись у тому, що Рівненська АЕС охороняється надійно і в разі виникнення надзвичайної ситуації особовий склад в/ч 3045 виконає свою роботу якнайкраще.

Теги: в/ч 3045

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій