Нові призначення

18 вересня 2020, 15:48 | Новини

18 вересня 2020 року на Рівненській АЕС призначено нового помічника генерального директора - начальника управління з питань аварійної готовності та реагування – Андрія Забродоцького.

Андрій ЗабродоцькийВідзначаючи важливість командної роботи, своїми головними завданнями на новій посаді Андрій Забродоцький вважає покращення роботи управління аварійного реагування, підтримання на високому рівні заходів безпеки РАЕС, а також чітку взаємодію з її підрозділами і зовнішніми організаціями.

Андрій Забродоцький народився у 1982 році. Після закінчення у 2001-му професійно-технічного училища РАЕС здобув повну вищу освіту у Севастопольському національному університеті ядерної енергії та промисловості за спеціальністю «Автоматизація технологічних процесів і виробництв».

На Рівненській АЕС Андрій Васильович працює з 19 вересня 2001 року. Пройшов трудовий шлях від електрослюсаря до інженера служби налагоджування та випробувань устаткування. У службі впродовж останніх дванадцяти років працював на інженерних посадах та повною мірою проявив технічну грамотність, відповідальність, ініціативність.

У 2018 році Забродоцький А. В. став членом Мальтійської Служби Допомоги України та у 2019 році на базі Центру стимуляційного навчання при Тернопільському медичному університеті здобув сертифікат з володіння навичками базових реанімаційних заходів за методикою ERC, що схвалена Міністерством охорони здоров’я України, а також отримав сертифікат інструктора. Впродовж останніх чотирьох років виступає волонтером з домедичної допомоги на усіх масових спортивних заходах підприємства та міста.

З 18 вересня 2020 р. Андрій Забродоцький призначений помічником генерального директора - начальником управління з питань аварійної готовності та реагування Рівненської АЕС.

 

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій