В здоровпункті РАЕС функціонує сучасне медичне обладнання

06 вересня 2019, 16:17 | Новини

Оновлений флюорографічний кабінетОдним із пріоритетних напрямків діяльності Рівненської АЕС є охорона здоров’я працівників енергогенеруючого підприємства. З метою покращення періодичних медичних оглядів персоналу в здоровпункті РАЕС використовується нове сучасне обладнання.

За словами начальника відділу охорони здоров’я служби охорони праці РАЕС Марії Смічик, періодичні медичні огляди персоналу на Рівненській АЕС є обов’язковою процедурою, яку працівники електростанції проходять щорічно. Метою оглядів є своєчасне виявлення ранніх ознак гострих і хронічних професійних захворювань; забезпечення динамічного спостереження за станом здоров’я атомників, а також проведення відповідних оздоровчих заходів.

Під час медогляду отоларинголог використовує рефлектор (налобний освітлювач)

Для забезпечення проведення медоглядів та підвищення їх рівня підприємством придбано нове медобладнання, зокрема флюорограф з цифровою обробкою зображення ФЦОЗ-12 та створено сучасний флюорографічний кабінет, який сьогодні успішно функціонує. Кабінет окуліста оснащено безконтактним тонометром для вимірювання очного тиску Huvitz HNT-7000, офтальмологічним столом з електроприводом, а також в кабінет отоларинголога придбано рефлектор (налобний освітлювач) німецької фірми Riester.

Під час флюорографічного обстеження на новому обладнанні Цифровий апарат для обстеження органів грудної клітки дає змогу отримувати рентгенографічний контрастний знімок високої якості за тисячні долі секунди. Крім того, програмне забезпечення, що поставляється у складі комп’ютерної робочої системи, дозволяє лікарю-рентгенологу керувати яскравістю та контрастністю зображення, вимірювати відстані, кути, площу, тобто допомагає виявити патологічні відхилення при обстеженні.

«У цьому році для проведення флюорографічних обстежень введено в дію сучасний флюорограф вітчизняного виробництва, який закуплено минулого року. Для того, аби обладнання та На фото Віктор Тарасенко медперсонал працювали у належних умовах, у приміщенні зроблено ремонт з дотриманням усіх необхідних дозиметричних норм. Робоче місце лікаря-рентгенолога автоматизоване, адже воно забезпечує швидку обробку і аналіз рентгенівського зображення (його збільшення або зменшення в цілому і його фрагментів, позитив-негатив, розрахунок виділених площ), запис рентгенівських знімків (архівацію) на запам’ятовуючий пристрій. Працівники також відчули переваги нового обладнання, оскільки зручність обстежень обумовлена безкабінною конструкцією штатива. Загалом використання такого устаткування дозволить виявляти захворювання органів грудної клітки на початкових стадіях та зменшити кількість дообстежень», - прокоментував лікар-рентгенолог ДЗ СМСЧ №3 Віктор Тарасенко.

Визначення внутрішньоочного тиску на сучасному тонометрі Huvitz HNT-7000 Як зазначила Галина Вороніна, лікар-офтальмолог ДЗ СМСЧ №3, тонометр Huvitz HNT-7000 для визначення внутрішньоочного тиску є повністю автоматичним та безконтактним. «Апарат має можливість компенсувати товщину рогівки для якісного і швидкого процесу вимірювання очного тиску. Дуже зручний в роботі. В процесі обстеження людина не відчуває ніяких неприємних відчуттів, лише слабкий потік повітря кімнатної температури на поверхні рогівки. До цього використовувались старі методи, що не завжди було зручно як лікарям, так і працівникам при обстеженні. Сьогодні ми використовуємо новітнє обладнання, яке сприятиме виявленню на ранній стадії такого серйозного та розповсюдженого захворювання, як глаукома», - зауважила лікар-офтальмолог ДЗ СМСЧ №3 Галина Вороніна.

Марія Смічик«На сьогоднішній день якість проведення медичних оглядів персоналу покращилась, оскільки є можливість зробити досконаліші обстеження. Нове медичне обладнання дозволяє лікарю зробити висновок про допуск працівника до роботи у певних шкідливих факторах. Усі заходи, які вживаються керівництвом РАЕС з метою збереження та поліпшення здоров’я рівненських атомників сприяють підвищенню рівня охорони праці на підприємстві, - підсумувала Марія Смічик.

Виробничі показники
за минулу добу

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій