В Хорватії відбулись приймальні випробування обладнання для РАЕС

16 серпня 2019, 12:58 | Новини

KONČAR-Instrument Transformers Inc.Фахівець Рівненської АЕС взяв участь в приймальних випробуваннях трансформаторів струму, виготовлених для РАЕС згідно з відповідним контрактом. Випробування проходили в м. Загреб (Хорватія) на виробничому майданчику випробувальної лабораторії компанії-партнера KONČAR-Instrument Transformers Inc.

Рівненську АЕС у приймальних випробуваннях представляв начальник дільниці високовольтних випробувань та вимірювань електричного цеху Віктор Грушевий. Спільно з хорватськими колегами на майданчику компанії KONČAR працювали представники НАЕК «Енергоатом», ЮУАЕС, ХАЕС та ЗАЕС.

Відповідно до програм та методик приймальних випробувань здійснено випробування зразка трансформатора напруги VCU й трансформатора струму AGU на майданчику лабораторії KONČAR-Instrument Transformers Inc.

Віктор Грушевий«За результатами випробувань комісією було визначено, що виготовлена продукція відповідає вимогам проектів технічних специфікацій й нормативній та конструкторській документації», – зазначив начальник дільниці високовольтних випробувань та вимірювань електроцеху РАЕС Віктор Грушевий.

Зокрема рівненський атомник додав, що за результатами приймальних випробувань дослідних зразків трансформаторів складено відповідні акти. В результаті фахівцями було визначено ряд трансформаторів напруги і струму, які рекомендовано до виробництва та перелік технічних специфікацій, рекомендованих до затвердження.

Довідково: Основна діяльність KONČAR Group спрямована на продукування обладнання і пристроїв для виробництва, передачі і розподілу електроенергії, а також устаткування, яке застосовується в транспортній галузі й промисловості. Продукція компанії KONČAR постачається в більш, ніж 100 країн світу на всі континенти.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій