В оновленому клубі – нові спортивні досягнення

22 січня 2019, 14:08 | Новини

Вигляд зали до ремонтуКерівництвом Рівненської АЕС виконуються зобов’язання стосовно підтримки, розвитку та модернізації соціальної сфери, зокрема спортивних об’єктів, які є на балансі підприємства. З метою удосконалення соцінфраструктури електростанції влітку минулого року, за ініціативою генерального директора РАЕС Павла Павлишина, розпочато поточний ремонт зали для тренувань боксерського клубу «Золота рукавиця». Наразі активно ведуться ремонтні роботи всередині приміщення. І вже в травні цього року спортсмени отримають нову сучасну залу.

Будівля спортивного клубу боксу та кікбоксінгу РАЕС «Золота рукавиця» входить до складу спорткомплексу РАЕС і має різноманітну тренувальну базу для підтримки фізичної форми атомників, їх сімей та мешканців міста-супутника підприємства. Наразі у клубі займаються більше 70 відвідувачів різних вікових категорій – від 5 до 50 років. Це як група дітей, так і «група здоров’я», до якої входять чоловіки і жінки старші 24 років.  

Сучасний вигляд залиДля покращення умов тренувань у спортзалі розпочали ремонт з санвузла та душової кімнати першого поверху: проведено перепланування, здійснено облицювання плиткою, встановлено вікно, замінено сантехніку, зроблено нове душове відділення.

«Станом на сьогодні проведено покрівельні роботи на будівлі, здійснено заміну системи опалення та встановлено нові радіатори, проведено шпаклювання стін, залито стяжку на підлозі. Ведуться роботи щодо монтування системи вентиляції, зокрема притічно-витяжної установки. Проводиться перепланування у боксерському залі в частині зменшення конструкції рингу та створення на другому поверсі роздягальні і санвузла для жінок», – коментує тренер боксерського клубу РАЕС Олександр Кравченко.

Активні ремонтні роботи клубуПрацівниками управління виробничо-технічної комплектації (УВТК) РАЕС укладено договори на постачання усіх необхідних для ремонту матеріалів. «За тиждень  ми очікуємо поставлення нових віконних та дверних метало-пластикових блоків. Відповідні тендерні процедури проводяться й щодо іншої матеріальної бази: пінопласту, фанери, вирівнювальної суміші. Очікуємо закупівлю нового спортивного покриття підлоги рингу «Татамі» для комфортніших та зручних занять босоніж», – підкреслив заступник начальника відділу комплектації матеріалів УВТК РАЕС Андрій Якубський.

Усі роботи в приміщенні працівники ремонтно-будівельного цеху, цеху теплових та підземних комунікацій, цеху з ремонту загальностанційних систем РАЕС обіцяють завершити до кінця зими. А вже з весни розпочнуться зовнішні ремонтні роботи. Так відвідувачам клубу встановлять велопарковку, майданчик для стрітболу. Проведуть модернізацію літнього спортивного майданчика: встановлять турніки, рукоходи, бруси, лавки для відпочинку.

Периметр території клубу освітлюватимуть нові вуличні ліхтарі. Фасад приміщення утеплять, покриють декоративною штукатуркою короїд та антивандальним покриттям два метри заввишки. Буде оновлено основний, запасний та пожежний виходи. Зокрема облагородять пожежну драбину, зроблять нові козирки. Відтак вже у травні об’єкт заплановано здати в експлуатацію.

Довідково:

Олександр Кравченко у роботіКікбоксинг – це універсальний вид спорту, який легко підходить усім. З відвідувачами клубу працює професійний тренер, боксер з більш як 20-річним стажем, Олександр Кравченко та спортивний інструктор Андрій Дудаш. Тренерським складом клубу було розроблено спеціальну методику, для гармонійного напрацювання спортивних навичок не лише дорослими, але й дітьми, зокрема й жінками. Комплекс спортивної підготовки включає в себе кросфітівський круговий набір вправ, джог-джампінг, присяди, вправи на прес, випади й інше. Відтак стандартне тренування, триває півтори години, й покликане підтримувати фізичну форму кожного відвідувача.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій