УкрЯТ оголошує конкурс до Дня винахідника та раціоналізатора

21 січня 2019, 14:02 | Новини

Відокремлений підрозділ ГО «УкрЯТ» в Рівненській області та Рівненській АЕС оголошує конкурс до Дня винахідника та раціоналізатора України на найкращі раціоналізаторські пропозиції та роботи, які можна впровадити на виробництві без залучення великих фінансових вкладень.

Традиційно в Україні День винахідника і раціоналізатора святкують у третю суботу вересня з серпня 1994-го року з метою підтримки усіх раціоналізаторів і винахідників нашої країни. Сьогоднішній світ неможливо уявити без винаходів. Завдяки кращим ідеям відбуваються великі звершення і зміни у житті кожного – розвивається наука, покращується технологічна потужність держави, формуються кращі умови для інноваційних технологій.

На сьогодні Україна має безсумнівні інноваційні досягнення світового рівня – літаки із сімейства «АНів», ядерні технології Адаменка, технології стимулювання росту рослин в сільському господарстві Пономаренка, медичні винаходи – спосіб боротьби з раком Завірюхи і лікування судин людини неоперабельним методом Бурого.

День винахідника і раціоналізатора об’єднує людей різних професій і спеціальностей, однак усі вони наділені рідкісним даром творчості, відчуттям нового, умінням розширити межі звичного, вийти за рамки стереотипу.

До участі у конкурсі запрошуються працівники Рівненської АЕС віком до 35 років. Тематика доповідей повинна стосуватись виробничого процесу РАЕС. Пропонуються такі теми пропозицій:

- підтримання та покращення безпечних умов праці і техніки безпеки;

- удосконалення характеристик діючого устаткування;

- забезпечення економії електроенергії і матеріалів;

- підтримка режимів нормальної експлуатації;

- автоматизація режимів;

- система планування ремонтних робіт.

Пропозиції необхідно направити на електронну скриньку голови ВП ГО «УкрЯТ» в Рівненській області Дмитрія Галкіна: GalDV@rnpp.atom.gov.ua. Членами конкурсної комісії розглядатимуться пропозиції розроблені або впроваджені в період з 01.01.2018 по 01.04.2019. Кінцевий термін для подання робіт – 01.04.2019. Автори найкращих робіт будуть представляти Рівненську АЕС на Міжнародній науково-технічній конференції вчених та фахівців у м. Харків на конкурсі наукових рефератів молодих фахівців у НАЕК «Енергоатом» та інших науково-технічних форумах в галузі атомної енергетики.

Вимоги до робіт: Доповідь повинна містити не більше 10 сторінок тексту формату А4, надрукованого у редакторі Word для Windows (Word 2000 або Word 2003) шрифтом Times New Roman (12 кегль). Для формул використовується шрифт Symbol або вбудований у Word редактор формул, інтервал 1, червоний рядок 1 см, вирівнювання по ширині. Допускається перенесення слів. Заголовок друкується великими літерами жирним шрифтом. Малюнки повинні бути вставлені в текст. В кінці необхідно додати перелік використаної літератури. Поля: верхнє, нижнє та праве – по 25 мм, ліве – 35 мм. Оскільки надіслані матеріали редагуватися не будуть, прохання уважно поставитись до правильності оформлення матеріалів доповіді.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій