Учні ПТУ РАЕС технічно підковані

21 березня 2019, 14:44 | Новини

Назар ВерешкоУчень професійно-технічного училища Рівненської АЕС став володарем диплому ІІІ ступеня у ІІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді освітнього проекту «На Урок». Також навчальний заклад, що функціонує на балансі електростанції, отримав сертифікат учасника онлайн-уроку Дня безпечного Інтернету.

Всеукраїнська інтернет-олімпіада проходила на початку березня у 617 населених пунктах. Серед 371 477 учасників до конкурсу долучились 11 учнів профтехучилища РАЕС. Викладач навчального закладу Ігор Майструк залучив учнівську молодь до інтернет-олімпіади з інформатики.

«Змагання у всіх сферах життя для молоді, у тому числі й серед учнів, давно стали звичною справою. Різноманітні конкурси, брейн-ринги дозволяють вдосконалювати власні знання, вчать бути більш ерудованими та конкурентоспроможними. Не виключенням є онлайн-олімпіади – інтелектуальні змагання зі складними, а іноді й надскладними завданнями», - зазначив Ігор Майструк.

За результатами всеукраїнського конкурсу учень ІІ курсу ПТУ РАЕС Назар Верешко отримав почесний диплом ІІІ ступеня. Варто відзначити, хлопець є випускником минулорічного освітнього проекту «Ядерна школа РАЕС». Решта учнів профтехучилища стали володарями іменних сертифікатів інтернет-олімпіади.

Сертифікат учасника онлайн-урокуЕрудованість учнів ПТУ РАЕС у кіберпросторі підтверджується також їхньою участю в онлайн-уроці до Дня безпечного Інтернету, який проходив за підтримки міжнародної компанії Cisco, Департаменту кіберполіції України та компанії ERC під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Цьогоріч до Дня безпечного Інтернету долучилися понад 130 країн світу, а в Україні - більше 1240 організацій. За успішне проходження тестування учнями професійно-технічного училища РАЕС, навчальний заклад отримав відповідний сертифікат. «Ми дбаємо про те, щоб наші учні були технічно підкованими. А цей день в Україні є одним із ключових для поширення ідей безпечного користування Інтернетом та сучасними цифровими технологіями. Це час поділитися важливою інформацією, щоб діти і молодь могли досліджувати Інтернет безпечно та скористалися позитивним досвідом експертів», - прокоментувала заступник директора ПТУ РАЕС з навчально-методичної та виховної роботи Тетяна Омельчук.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій