Учень ПТУ РАЕС отримав стипендію Президента України

13 травня 2019, 13:21 | Новини

Іван Коваленас ліворуч та його учень - Іван Щербачук праворуч на фотоУчень професійно-технічного училища Рівненської АЕС Іван Щербачук у 2019 році отримуватиме президентську стипендію, як молодий майстер народного мистецтва.

Вісімнадцятирічний Іван Щербачук з 2016 року навчається в ПТУ РАЕС за спеціальністю «Столяр будівельний. Різьбяр по дереву і бересту». Різьбою по дереву юнак захоплюється з дитинства, саме тому продовжив навчатись даному мистецтву у заслуженого майстра України – викладача профтехучилища Івана Коваленаса.

Відповідно до Указу Президента України «Про стипендії Президента України для молодих майстрів народного мистецтва» Іван Щербачук, з числа 80 стипендіатів, отримуватиме щомісячну стипендію в розмірі 600 гривень впродовж цього року. Відповідний Указ 10 травня оприлюднено на сайті Глави держави.

На сьогоднішній день на рахунку у хлопця з десяток художніх витворів. Роботи молодого митця вже побували на різноманітних обласних виставках та фестивалях. Цьогорічний випускник профтехучилища планує продовжувати здобувати вищу освіту у даному напрямку, а в перспективі – відкрити сучасну іменну майстерню.

«Різьблення по дереву – одне з найдавніших ремесел, проте й до цього часу воно користується шаленим попитом. Вважаю це праця душі, адже коли у кожну свою роботу ти вкладаєш частинку серця – це помітно. І тоді дерев’яний виріб приносить не просто побутову користь, а й естетичну насолоду», - ділиться думками Іван Щербачук.

З 20 травня роботи юного митця можна буде побачити у м. Рівне на виставці обласного краєзнавчого музею «Музейні гостини».

Теги: ПТУ РАЕС

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій