Учасники Спартакіади РАЕС отримали комплекти корпоративної спортивної форми

19 вересня 2019, 16:55 | Новини

Працівники РАЕС у новій спортивній форміВ рамках щорічної Спартакіади Рівненської АЕС атомники отримали нові спортивні інвентар та форму від Первинної профспілкової організації електростанції.

На Рівненській АЕС триває 21-ша Спартакіада. Цьогоріч у спортивних заходах беруть участь 19 команд, у складі яких представники різних структурних підрозділів підприємства. Вже традиційно атомники змагаються у 12 видах спорту: пляжному волейболі, волейболі, настільному тенісі, міні-футболі, футзалі, кульовій стрільбі, плаванні, шашках, шахах, стрітболі, баскетболі та гирьовому спорті.

Змагання з міні-футболуНаразі на РАЕС завершуються змагання з міні-футболу. Усі матчі ведуться на новому полі спорткомплексу «Ізотоп», що відкрилося минулоріч. До фінальної четвірки увійшли команди Другого державного пожежно-рятувального загону, хімічного цеху, цеху теплової автоматики та вимірювань, енергоремонтного підрозділу (ЕРП-1). До 20 вересня вони за коловою системою розіграють головні нагороди змагання – кубки, грамоти та грошові премії.

Вручення м'ячівЗ метою мотивації спортсменів-атомників та формування позитивного іміджу електростанції для постійних команд-учасниць Спартакіади РАЕС Первинною профспілковою організацією електростанції закуплено 15 комплектів корпоративної спортивної форми різних кольорів (по 11 форм в комплекті) та близько двох десятків спортивних м’ячів для різних видів спорту. Офіційне вручення подарунків провели голова профспілкового комітету Іван Мельник та його заступник Тетяна Васильєва.

Іван Мельник передає представникам цехів комплекти спортивної форми«На Рівненській АЕС працює високопрофесійний персонал, який щодня дбає про безпечну експлуатацію атомних енергоблоків. Тому на спортивних спорудах електростанції створені якнайкращі умови для відпочинку атомників від напруженого робочого дня, а також виховання здорового духу й популяризації фізичної культури серед населення міста-супутника. Сподіваюсь, нова спортивна форма сприятиме підтримці здорового духу наших спортсменів», - підкреслив Іван Мельник.

Зразок спортивної форми (праворуч)Як зауважив профспілковий лідер, вже в жовтні-листопаді на території спорткомплексу відкриється новий багатофункціональний майданчик для занять різними видами спорту, який стане ще однією ареною, у тому числі, для спортивних баталій Спартакіади Рівненської АЕС. На сьогоднішній день вже залито фундамент, ведуться монтажні роботи. Планується облаштування майданчика спеціальним травмобезпечним, гумовим покриттям. Також будуть встановлені освітлення та огорожа.

Вручення спортивної відзнаки Степану БережномуВарто відзначити, за особистий внесок в розвиток спорту та зайняте 2 загальнокомандне місце у 27 Спартакіаді фізкультурних колективів Атомпрофспілки 2019 року грамотами профспілкового комітету РАЕС було нагороджено членів команди Рівненської АЕС. За спортивні досягнення почесними відзнаками ППО НАЕК «Енергоатом» були нагороджені працівники РАЕС Степан Бережний та Ігор Саворона. Грамотою Президії ЦК Атомпрофспілки нагороджено рівненських атомників Валерія Гапонова та Ігоря Максимюка. Також грамоту ППО РАЕС отримав спортсмен з Рівненської АЕС Володимир Дмитрук.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій