У зоні спостереження РАЕС відбудеться протиаварійне тренування

06 листопада 2018, 12:28 | Новини

Архівне фотоВідповідно до Доручення Прем’єр-міністра України 13 листопада 2018 року на Рівненській АЕС планується проведення загальностанційного протиаварійного тренування спільно з органами управління та силами цивільного захисту Рівненської області.

До тренування за темою «Організація, порядок управління діями персоналу ВП РАЕС у випадку радіаційної аварії» залучатимуться керівний склад та персонал аварійних груп та бригад електростанції, а також місцеві органи управління цивільного захисту та евакуаційні органи населених пунктів зони спостереження РАЕС. Захід проводиться з метою збереження життя та здоров’я людей, підвищення готовності органів влади до виконання заходів із захисту населення і територій у випадку надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру.

В ході тренування відбудеться практичне відпрацювання заходів з оповіщення органів управління цивільного захисту, оповіщення та інформування населення, яке проживає у зоні спостереження РАЕС, укриття в захисних спорудах цивільного захисту, проведення йодної профілактики, видачі респіраторів, здійснення евакуації, забезпечення публічної безпеки та порядку, а також навчання населення діям у надзвичайній ситуації (при загрозі та виникненні радіаційної аварії).

Звертаємо увагу, що в ході проведення тренування всі дії будуть виконуватись умовно, тож просимо населення зберігати спокій.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій