У настільному тенісі рівненські атомники довели рівність сил

12 березня 2019, 16:24 | Новини

Учасники змаганьНа РАЕС завершились змагання з настільного тенісу в залік ХХI спартакіади підприємства серед цехів та підрозділів електростанції.

Змагання проводилися впродовж тижня на базі реабілітаційно-спортивного комплексу РАЕС за участю 16 команд. Під час заходу учасників підтримували їхні рідні та колеги. До фіналу увійшли цехи транспортний, теплових та підземних комунікацій, теплової автоматики та вимірювань, а також збірна групи оперативного управління експлуатацією енергоблоків №№1, 2 та служби головного диспетчера.

В ході гриЗа результатами запеклих «двобоїв» вперше в історії змагань переможців визначали методом жеребкування, адже рахунки команд зрівнялись до однакової кількості очок. Отож володарем золотого кубку стала збірна команда СГД – ГОУЕ бл. №№1,2 (капітан Олександр Боровик). Срібну нагороду виборов ЦТАВ (капітан Олександр Ошурко), бронза ж дісталась гравцям з ЦТПК (капітан Сергій Макарчук).

Вже з 11 березня розпочався наступний вид змагань спартакіади Рівненської АЕС – волейбол. Змагання проводитимуться впродовж двох тижнів в спортивних залах Палацу культури та реабілітаційно-спортивного комплексу РАЕС.

Команда переможцівЯк відзначає завідувач сектору фізкультурно-оздоровчої роботи управління соціальних об’єктів РАЕС Володимир Саворона, окрім спортивного інтересу для перемоги у загальному заліку спартакіади спортсмени мають і певну матеріальну мотивацію, адже команду переможців буде нагороджено кубком та 9 000 гривень.

Виробничі показники
за минулу добу

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій