«Ми повинні будувати більше атомних електростанцій. Я думаю, що це кращий спосіб отримання енергії, ніж, звичайно, вугільна електростанція чи електростанція на природному газі»

«Ядерна енергія ідеально підходить для боротьби зі зміною клімату, адже це єдине безвуглецеве масштабне джерело енергії, доступне 24 години на добу»

«Якщо говорити про стійку, екологічно чисту, потужну енергію, то сонячна, вітрова й інші відновлювальні види поки цього не досягли з огляду на їхню нестабільність, тоді як ядерна енергія була і залишається стабільною»

«Сьогодні ядерна енергетика є другим за величиною джерелом чистої електроенергії у світі, тому це величезний актив у боротьбі зі зміною клімату. Ядерна енергетика може забезпечити гнучкість та підвищити стабільність енергосистем»

«Перевагами атомної енергетики, по-перше, є те, що АЕС не споживають кисень і не викидають парникових газів. По-друге, паливо для АЕС коштує значно дешевше, ніж нафта, газ і навіть вугілля, до того ж воно добувається в Україні»

«Розвиток атомної енергетики – це запорука безпечного майбутнього України, залучення значних інвестицій та розвитку національної економіки»

У роботі енергоблоки
Вироблено електроенергії
доба млн кВт*год
місяць млн кВт*год
рік млрд кВт*год
весь час експлуатації млрд кВт*год
ЗА ДОБУ ВІДВЕРНЕНИЙ ВИКИД СО₂, еквівалентний спаленню
нафти тис. тонн
або
вугілля тис. тонн
або
газу тис. тонн
ЗА весь час експлуатації ЗАПОБІГЛИ ВИКИДУ СО₂
млн тонн
Метеорологічний стан
температура C
швидкість вітру м/с
вологість %
Радіаційний стан
Проммайданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г