Сучасна АЕС – соціально-орієнтоване підприємство

21 січня 2020, 16:50 | Новини

Інформаційний центр "Полісся"Рівненська АЕС організовує роботу з громадськістю з метою реалізації прав громадян та їх об’єднань на одержання інформації у сфері використання атомної енергії та радіаційної безпеки, підвищення рівня обізнаності населення щодо екологічної безпеки ядерної енергії.

Значну роль у підвищенні рівня довіри суспільства до ядерної енергетики, як фундаменту енергетичної безпеки та економічної стабільності країни відіграють інформаційні ресурси атомних електростанцій. На Рівненській АЕС незмінно функціонують офіційний веб-сайт, телеканал «Енергоатом», газета «Енергія» та інформцентр «Полісся», які є якісними каналами взаємозв’язку із громадськістю.

Сторінка Informatom у FacebookРазом з тим розвиваються й корпоративні соціальні мережі, тож РАЕС також взаємодіє із аудиторією через найпопулярніші медіа-платформи. Офіційні канали підприємства діють у Facebook (Informatom та ВП «Рівненська АЕС»), Instagram (Informatom) та на відеохостингу Youtube (РАЕС). Доступний формат подання інформації цікавий для людей різного віку та професійної діяльності. Про популярність ресурсів свідчить кількість підписників, щоденних переглядів та активні зворотні відгуки. На сьогоднішній день за сторінками «Informatom» та «ВП «Рівненська АЕС» у Facebook стежить відповідно 3091 та 2257 профілів, Instagram-сторінка має 2706 читачів, Youtube-канал – 1047 користувачів. У числі аудиторії не лише українці, а й мешканці багатьох інших країн світу, де у топ-п’ять увійшли Польща, Туреччина, Німеччина, Італія та США.

Вікторія Клімук отримує свій подарунокВарто відзначити, нещодавно було нагороджено переможців конкурсу новорічно-різдвяних привітань, що проводився Рівненською АЕС у соціальних мережах Facebook та Instagram. Ними стали юні красуні з міста-супутника РАЕС – студентка п’ятого курсу теплоенергетичного та хіміко-технологічного факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського Юлія Мамчич та дев’ятикласниця Вараської ЗОШ №3 Вікторія Клімук. Дівчата є не лише активними поціновувачами сторінок Рівненської АЕС у соцмережах, але й палкими прихильницями вітчизняної атомно-енергетичної галузі. Юлія є членом ГО Молодіжна Енергетична Спільнота, ГО Жіночий енергетичний клуб України та учасницею Всеукраїнського конкурсу «Молодь – енергетиці України». Вікторія є учасницею «Ядерної школи РАЕС» та планує брати участь у цьогорічному конкурсі рефератів «Малі Курчатовські читання».

Як бачимо, інформаційна відкритість та соціальна активність Рівненської АЕС сприяє обміну актуальною інформацією про діяльність енергогенеруючого підприємства, підтриманню комунікації з громадськістю та формує у суспільстві розуміння екологічності виробництва атомної енергії.

Виробничі показники
за минулу добу

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій