Студенти з Одеси дізнались про перспективність роботи на Рівненській АЕС

16 жовтня 2018, 16:30 | Новини

ОНПУНа початку жовтня спеціалісти Рівненської АЕС провели в Одеському національному політехнічному університеті пізнавальні лекції для студентів 4-5 курсів, які навчаються за спеціальністю «атомна енергетика».

Практика реалізації профорієнтаційних зустрічей спеціалістів Рівненської АЕС зі студентами профільних вишів була започаткована торік за підтримки керівництва електростанції та ВП ГО «УкрЯТ» у Рівненській області.

Лекція молодого спеціаліста РАЕС – інженера лабораторії автоматизованих систем управління технологічним процесом цеху теплової автоматики та вимірювань РАЕС Олександра Федінчика мала досить голосну назву «Рівненська АЕС – шлях до успіху» та складалася з декількох частин. Атомник розповів про історію та сьогодення електростанції та Компанії в цілому; про сучасні технології, що впроваджуються на підприємстві, зокрема, про функціонування автоматизованих інформаційних комплексів та реалізацію заходів з підвищення рівня безпеки енергоблоків; про обсяг робіт для продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 та введення в експлуатацію комплексу з переробки радіоактивних відходів. Не менше зацікавила студентів соціальна політика електростанції. Майбутні енергетики почули про можливість оздоровлення працівників РАЕС на РОК «Біле озеро» та кращих курортах країни, а також про низку культурних та спортивних заходів, які організовуються Олег МаслаковОрганізацією молоді за підтримки керівництва та профспілки станції тощо. Чи не найбільше молодь цікавила можливість працевлаштування та проходження практики на Рівненській АЕС. Більш вузькоспеціалізованою була лекція провідного інструктора відділу підготовки оперативного персоналу навчально-тренувального центру РАЕС Олега Маслакова. Досвідчений атомник розповів студентам про специфіку роботи ядерного об’єкту.

Олександр Федінчик«Оновлення та зміцнення кадрового потенціалу електростанції – вагомий аргумент успішної профорієнтаційної роботи на підприємстві. На РАЕС всіляко сприяють зацікавленню та залученню молоді через різнопланові культурно-освітні проекти. Окрім того, створені максимально комфортні умови для студентів-практикантів. Тож чудово, що керівництво станції та ВП УкрЯТ на РАЕС підтримують такі заходи, які корисні не лише для енергогенеруючого підприємства, але й для усієї галузі в цілому», - підкреслив О. Федінчик.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій