Стабільної роботи нашому підприємству у новому 2019 році

11 січня 2019, 11:40 | Статті

Генеральний директор РАЕС Павло ПавлишинГенеральний директор Рівненської АЕС Павло Павлишин про реалізацію важливих проектів минулого року, фундаменти для стабільної роботи атомної станції, високі планки щодо реалізації соціальних програм.

- Павле Яремовичу, зупиніться, будь ласка, на основних досягненнях минулого року. Що у планах 2019 року?

Ремонтна кампанія на РАЕС- Дійсно, для нашого колективу минулий рік був надзвичайно напруженим і насиченим подіями, що заслуговують на увагу. Ми ввели в експлуатацію Комплекс з переробки радіоактивних відходів і зробили це першими в Компанії. Сьогодні цей об’єкт успішно працює. Разом з підрядниками виконали величезний обсяг робіт з продовження терміну експлуатації енергоблоку №3.

Рівненська АЕС продовжила термін експлуатації енергоблоку №3 на 20 роківБезумовно, ми не були новачками, тому що маємо достатній досвід з продовження терміну експлуатації енергоблоків №№1, 2 на 20 років. Існувало багато нюансів, питань в частині постачання обладнання за різними контрактами, непростим було й фінансування заходів. Однак, все виконано у визначені терміни і навіть з випередженням, і ППР енергоблоку №3 став найкоротшим плановим ремонтом перед продовженням терміну експлуатації. Ми отримали ліцензію на право експлуатувати цей енергоблок наступні 20 років. Для РАЕС – це стабільна робота енергоблоку, це майбутнє нашого колективу – згуртованого, працьовитого й професійного.

РАЕС перша в Компанії ввела в експлуатацію Комплекс з переробки радіоактивних відходівЗагалом станція торік працювала добре, ми виконали план з виробництва електроенергії. Могли б виконати його й краще, але мали три станційні події. Одна з них стосувалась відключення 22 грудня енергоблоку №1 через хибне спрацювання автоматичного захисту. Відключення та вихід з ладу електротехнічного обладнання, яке працює вже досить тривалий час, вплинули на кінцеві показники, тому необхідно обов’язково робити висновки і рухатися далі.

У 2018 році на РАЕС виконано всі планові ремонти, заходи з безпеки і КзПБ на енергоблоках №№1, 2, 4Зазначу, що ми виконали всі планові ремонти, заходи з безпеки та Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків АЕС України (КзПБ) на енергоблоках №№1, 2, 4. Досить непоганий і наш фінансовий стан, адже виходимо на гарний відсоток з освоєння фінансових ресурсів. Закладено потужний фундамент для капітального будівництва – розпочато роботу з будівництва технічного центру автоматизованих дистанційних систем засобів контролю металу, центральної прохідної, розгорнуто активні роботи на реабілітаційно-оздоровчому центрі НТЦ. Всі ці об’єкти планується здати в експлуатацію у 2019 році.

- Важливою залишалась і соціальна сфера...

У минулому році РАЕС була успішною в реалізації ряду соціальних, спортивних та молодіжних проектів- Так, ми були успішними у реалізації соціальних, спортивних проектів, започаткували ряд проектів для молоді й дітей, які вони сприйняли з величезним ентузіазмом. Велика подяка Організації молоді, всім, хто підтримував ці проекти, тому, що такі заходи згуртовують наш колектив. На цей рік ці заходи вже занесено у календар і, переконаний, вони матимуть ще більший успіх як серед працівників РАЕС, так і жителів міста. Повністю хочемо завершити ремонти будиночків на РОК «Біле озеро».

Рівненські атомники - активні учасники спортивних заходівУ цьому році планується перенести фестиваль «Біле озеро» на майданчик бази відпочинку для того, щоб це чудове дійство змогли побачити і відпочивальники. До травня триватиме капітальний ремонт у боксерському клубі «Золота рукавиця». Ведуться переговори з профспілковим комітетом щодо ремонту легкоатлетичної частини стадіону. Хочемо зробити повний ремонт кафе «Театральне» у Палаці культури, яке повинно приносити прибуток.

- Яким має бути 2019 рік для Рівненської АЕС, щоб назвати його дійсно вдалим?

- Хочу подякувати колективу, всім без винятку за наші досягнення. Хочеться, щоб 2019 рік був для нас мирним, щоб були всі здорові, у сім’ях панували лад і радість. А для виробництва – щоб працювали безпечно наші енергоблоки. Атомна енергетика – складний організм, і кожен повинен розуміти, що помилка однієї людини може дорого коштувати місту, країні. Тому бажаю стабільної роботи нашому підприємству, від якої залежатимуть і виконання плану з виробництва електроенергії – це 12% від усієї виробленої в Україні електроенергії, і фінансові надходження, і процвітання нашого колективу.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій