Спортсмени РАЕС вибороли більше десяти призових місць на чемпіонаті України з плавання

14 травня 2019, 12:41 | Новини

Команда ЕнергоатомПрацівники Рівненської АЕС у складі збірної «Енергоатом» здобули 12 призових місць на відкритому Чемпіонаті України з плавання в категорії Мастерс.

У цьогорічному Чемпіонаті України з плавання взяли участь 352 спортсмени від 25 до 87 років з 25 плавальних клубів Мастерс. Змагання відбувались впродовж двох днів у м. Львів і, не зважаючи на складні погодні умови, пройшли вдало, адже встановлено багато рекордів Федерації плавання України в різних вікових групах та багатьох видах програми.

Працівники РАЕС на змаганняхЗа результатами чемпіонату команда Рівненської АЕС в складі команди «Енергоатом» виборола: 4 золотих, 2 срібних та 6 бронзових медалей. Золото та дві бронзи виборола інженер служби надійності, ресурсу та продовження експлуатації РАЕС Оксана Казимирська. Старший тренер-викладач КДЮСШ управління соціальних об’єктів РАЕС Олександр Савчук здобув золото та дві срібні нагороди. Провідний інструктор навчально-тренувального центру РАЕС Євген Зайчик взяв срібло та дві бронзи. Такий же результат показав слюсар з ремонту реакторно-турбінного устаткування енергоремонтного підрозділу РАЕС Руслан Федінчик. В ході змаганьЛегіонер з міста-супутника – колишній вихованець КДЮСШ РАЕС Дмитро Серховець завоював для своєї команди два золота. Також чудові результати на змаганнях продемонстрували технік з підготовки технічної документації відділу виробничо-технічної документації енергоремонтного підрозділу РАЕС Тетяна Фокіна, економіст готелю РАЕС «Вараш» Вікторія Середенко, головний диспетчер-начальник служби головного диспетчера РАЕС Юрій Долганов та начальник відділу аналізу та супроводу звітів з безпеки служби аналізу безпеки РАЕС Сергій Гуцало.

На фото (верхній ряд по центру) Матвій Макаров на Відкритому чемпіонаті Закарпатської області з плаванняОкрім того, гідні нагороди виборов вихованець КДЮСШ РАЕС Матвій Макаров. В Ужгороді на Відкритому чемпіонаті Закарпатської області з плавання «Сакура» серед спортсменів з інвалідністю хлопець в складі збірної команди області зайняв три перших місця, що ще раз підтверджує професіоналізм тренерського складу спортшколи РАЕС та якісні умови, створені на соціальних об’єктах електростанції.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій