Спортсмени КДЮСШ РАЕС завершують рік на високій ноті

09 грудня 2019, 18:55 | Новини

Спортсмени Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (КДЮСШ) управління соціальних об’єктів Рівненської АЕС завершують рік з новими перемогами.

В м. Ейлат (Ізраїль) до 14 грудня триватиме чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 15-17 років. До складу юніорської збірної команди України увійшла вихованка КДЮСШ РАЕС Анна Байкалова. З 2014 року дівчина тренується під керівництвом тренерів відділення важкої атлетики спортшколи Сергія Якубишина та Мирослави Луканіної. Перший тренер спортсменки МС України Сергій Левчик.

Сергій Якубишин та Анна Байкалова (ліворуч)Юна спортсменка виступала у ваговій категорії до 45 кг. За результатами змагань важкоатлетка встановила рекорд Європи в своїй віковій групі до 15 років, піднявши в поштовху 65 кг, що в підсумку дозволило посісти їй 8 місце. Також 8 місце вона отримала в сумі двоборства 120 кг та 6 місце – в ривку з результатом 55 кг.

«У спортивних спорудах електростанції створені максимально комфортні умови для виховання здорового молодого покоління. Велика шана батькам Анни та всім відвідувачам нашого спортзалу за підтримку, переживання та зацікавленість спортивним життям атлетки. Після виступу зроблені висновки, проведено аналіз та побудовані плани подальшого тренувального процесу. Ми твердо вирішили – йдемо далі й лише вперед», – підкреслив старший тренер викладач відділення важкої атлетики КДЮСШ РАЕС, МС України Сергій Якубишин.

Плавці КДЮСШ РАЕС з тренером Олександром СавчукомНаприкінці року успішні результати продемонстрували також плавці КДЮСШ Рівненської АЕС. У відкритому чемпіонаті м. Тернопіль, присвяченому пам'яті воїна АТО Юрія Горайського, змагались понад 200 дітей, з яких 8 – спортсмени КДЮСШ. У підсумку команда спортшколи РАЕС здобула 7 золотих, 10 срібних та 1 бронзову нагороди. Окрім того, вихованець КДЮСШ Матвій Макаров в складі збірної команди Рівненської області Матвій Макаров з олімпійською чемпіонкою Яною Клочковоюзавоював 3 золоті медалі та вперше виконав І-й дорослий розряд на дистанції 50 м на спині під час відкритого чемпіонату Київської області з плавання «Новорічні старти», серед дітей з обмеженими можливостями.

Зовсім скоро юні спортсмени Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи РАЕС візьмуть участь у Благодійному забігу до Дня Святого Миколая, що відбудеться на спорткомплексі «Ізотоп» 15 грудня. До участі запрошуються усі бажаючі. У програмі: коротка дистанція для найменших, а також коло на 1,2 км та чотири кола (близько 5 км). Старт о 10:00.

Виробничі показники
за минулу добу

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій