Спортивні перемоги атомників на Всеукраїнській міжгалузевій Спартакіаді

13 вересня 2018, 07:56 | Новини

Команда Атомпрофспілки посіла 3 загальнокомандне місце6-9 вересня в смт. Коблеве Миколаївської області відбулася ХХІІІ Всеукраїнська міжгалузева Спартакіада трудящих промислової сфери та транспорту, присвячена Дню фізичної культури і спорту. Спортсмени профспілок змагались у шістьох видах спорту. Рівненські атомники у складі команди Атомпрофспілки вибороли призові місця та здобули третє загальнокомандне місце.

Змагання з волейболуНа міжгалузевій Спартакіаді виступили збірні команди профспілки працівників атомної енергетики і промисловості, авіабудівників, енергетики та електротехнічної промисловості, машинобудівників та приладобудівників, вугільної промисловості, металургійної та гірничодобувної промисловості, залізничних і транспортних будівельників України. Впродовж трьох днів спортсмени профспілок змагались у таких видах спорту: міні-футбол, волейбол, шахи, настільний теніс, гирьовий спорт та армспорт.

Змагання з гирьового спортуПредставники Рівненської АЕС у складі збірної Атомпрофспілки – інженер цеху теплової автоматики та вимірювань Андрій Середа, оператор спецводоочищення хімічного цеху Іван Романчук, оператор реакторного відділення РЦ-2 Ігор Кравчук та працівник військової частини 3045 з охорони та оборони РАЕС Роман Васінський здобули на Всеукраїнській Спартакіаді призові місця. Варто відзначити, у попередні роки спортсмени Рівненської АЕС демонстрували чудові результати під час Спартакіади РАЕС та Спартакіади між відокремленими підрозділами НАЕК «Енергоатом».

Змагання з армспортуУ змаганнях з гирьового спорту важкоатлет Роман Васінський здобув бронзову нагороду, піднявши 24-кілограмову гирю 284 рази за 12 хвилин. Не менш вражаючий результат показав силач Ігор Кравчук, який у заліку з армспорту посів 4 місце. Волейболісти Андрій Середа та Іван Романчук, які у даному спорті вже 15 та 6 років відповідно, здобули на турнірі золото. У фінальному поєдинку зі збірною, яку представляли працівники металургійної та гірничої галузі, атомники впевнено довели свою першість, перевершивши суперників з рахунком 2:0.

За підсумками 23-ї Всеукраїнської міжгалузевої Спартакіади трудящих команда Атомпрофспілки посіла почесне 3 місце. Представники Рівненської АЕС були нагороджені грамотами, медалями та призовим кубком.

Команда атомників на чемпіонаті ВФСТ "Україна" з волейболуПаралельно в Коблеве, напередодні Спартакіади, проходив чемпіонат ВФСТ «Україна» з волейболу серед трудящих промислової, транспортної та соціально-побутової сфер. Серед 8 команд участь у чемпіонаті взяла також команда «Атом України», яку представляли 8 спортсменів, у тому числі, працівники Рівненської АЕС Андрій Середа та Іван Романчук. Як розповіли волейболісти рішення взяти участь у даному чемпіонаті було цілком спонтанним. «Коли ми приїхали, то дізнались, що тут паралельно проходить ще один спортивний захід – це була чудова нагода не лише підготуватись до Спартакіади, вивчивши досконало те ж саме «поле бою», а й проявити себе», - зазначив А. Середа.

Іван Романчук та Андрій СередаВигравши з однаковим рахунком 2:0 всі матчі в групі у волейболістів Одеси, Добропілля, Кривого Рогу, команда спортсменів НАЕК «Енергоатом» зіграла у фіналі з вінничанами та з рахунком 2:1 здобула золото турніру. Крім того, молодий спортсмен Андрій Середа переміг у номінації «Кращий нападаючий».

Вкотре престижні результати рівненських атомників на спортивній арені країни підтверджують, що працівники РАЕС – потужна монолітна команда, якій як у виробництві, так і у спорті під силу завдання будь-якої складності.

Довідково: Організатором щорічної міжгалузевої Спартакіади є Центральна рада громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Україна» за підтримки Міністерства молоді та спорту, Федерації профспілок України та всеукраїнських галузевих профспілок. Традиційно метою заходу є зміцнення здоров’я трудящих та членів їх сімей засобами фізичної культури і спорту.

Теги: спорт

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій