Спорт єднає атомників

23 квітня 2019, 13:08 | Новини

У розпалі – спартакіада Рівненської АЕС. Завершився п’ятий вид змагань – стрітбол. Сьогодні розпочинаються змагання з гирьового спорту. Протягом тижня триває особиста першість РАЕС з настільного тенісу, присвячена 33-ій річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Днями завершились змагання зі стрітболу – п’ятого виду цьогорічної Спартакіади РАЕС. Протягом двох тижнів 13 команд змагались за ім’я кращих стрітболістів. У «фіналі чотирьох» переможцем стала команда хімічного цеху, другу сходинку зайняли спортсмени з ЕРП-1, «бронзу» забрала збірна цехів ЦРБ, ЦДтаРАВ.

Сьогодні розпочинаються чергові змагання з гирьового спорту в залік Спартакіади РАЕС. Зважування та жеребкування учасників розпочнеться о 18:00 год у залі важкої атлетики спорткомплексу "Ізотоп". Завідувач сектору фізкультурно-оздоровчої роботи управління соціальних об’єктів РАЕС Володимир Саворона зазначає, що до участі в змаганнях допускаються спортсмени всіх цехів і підрозділів підприємства, а склад команди може бути необмеженим. Змагатимуться «богатирі» у вагових категоріях: до 70 кг, 80 кг, 90 кг та більше. Вага гирі – 24 кг. Можлива також участь кількох учасників з однієї команди.

Наразі у загальному заліку Спартакіади РАЕС змінилась трійка лідерів. Як і раніше першу сходинку з 10 очками посідає ЦТАВ, а ось на друге місце піднялась команда ЕРП-1 (22 очки). Замикає трійку лідерів хімічний цех, в активі якого 25 очок.

Зокрема протягом тижня триває особиста першість РАЕС з настільного тенісу, присвячена 33-ій річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Ігри проходять в спортзалі реабілітаційно-оздоровчого комплексу РАЕС щоденно о 18:00 год і завершаться 26 квітня.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій