РАЕС здійснює вагомий внесок у розвиток молодого покоління

12 вересня 2019, 17:03 | Новини

Обговорення в інформаційному центрі РАЕСНапередодні старту третього сезону освітнього проекту «Ядерна школа РАЕС» його організатори – адміністрація Рівненської АЕС, представники ВП ГО «УкрЯТ» в Рівненській області та Організації молоді ППО електростанції зустрілися зі школярами та освітянами м. Вараш.

Відкрита зустріч атомників з директорами навчальних закладів, їх заступниками, вчителями, учнівським та батьківським самоврядуваннями відбулася в інформаційному центрі електростанції «Полісся» з метою обговорення подальшої співпраці, надання пропозицій та визначення формату нового навчального року «Ядерної школи РАЕС», що стартує у жовтні поточного року. Унікальний проект за попередні роки реалізації продемонстрував яскравий приклад ефективної профорієнтаційної роботи з молоддю та став своєрідною платформою для підготовки майбутніх енергетиків ще зі шкільної лави.

Молодь на зустрічіПро сучасний стан атомної енергетики в Україні, частку Рівненської АЕС у виробництві електроенергії в державі, а також перспективи розвитку галузі присутнім старшокласникам розповів начальник управління інформації та зв’язків з громадськістю РАЕС Петро Кратік. Заступник генерального директора РАЕС з персоналу Ігор Вітковський підкреслив, що енергогенеруюче підприємство веде тісну співпрацю із закладами освіти, відкритий та конструктивний діалог з ініціативною молоддю, тому формування кадрового потенціалу атомної галузі є спільним завданням атомників і педагогів.

Олена Корень вручає Подяку Ігорю ВітковськомуПрисутні обговорили подальшу взаємну роботу в частині розвитку «Ядерної школи РАЕС», обмінялися думками та назначили цікаві плани. Начальник управління освіти Вараської міської ради Олена Корень вкотре підтвердила користь проекту, який, зокрема, мотивує молодь до вступу у профільні виші. «Керівники закладів освіти можуть сміливо рекомендувати своїм учням взяти участь у проекті, що допоможе молоді у майбутньому обрати власний життєвий шлях», - наголосила Олена Корень. Крім того, начальник управління освіти міста вручила керівництву Рівненської АЕС Подяку за вагомий внесок у розвиток партнерської взаємодії з освітніми закладами Вараша та систематичну підтримку дитячих ініціатив.

Директор ЗОШ №1 Наталія Середа презентує фотомоменти за попередні роки співпраці освітнього закладу із РАЕСПро плідну співпрацю із поліським енерговелетом та його допомогу у розвитку молодого покоління керівники навчальних закладів міста-супутника говорили не лише в контексті «Ядерної школи РАЕС», але й багатьох інших проектів атомників і не лише освітніх, але й культурних та спортивних. Педагоги виокремили ІТ-школу РАЕС, «Курчатовські читання», дитячо-юнацький конкурс творчості, брейн-ринги, професійні тренінги, майстер-класи, інтерактивні лекції від провідних спеціалістів РАЕС, уроки хімії на підприємстві, зустрічі із генеральним директором РАЕС, брифінги, пізнавальні екскурсії на промислові об’єкти електростанції учнів та педагогічних колективів, організацію культурних заходів, у тому числі, щорічної «Ночі в музеї», а також відзначили вагому підтримку багатьох шкільних проектів в рамках «Відкривай Україну» та залучення молоді до масових спортивних заходів РАЕС.

Сергій ГуцалоРівненська АЕС запрошує активних, цілеспрямованих, ерудованих старшокласників міста та зони спостереження електростанції до участі в освітньому проекті. Для вступу кандидат повинен мати середній бал навчання не менше восьми та до 20 вересня поточного року надіслати на електронну адресу голови ВП ГО «УкрЯТ» в Рівненській області Сергія Гуцала (gusn@rnpp.atom.gov.ua) власну доповідь/есе за темою: Чому я хочу навчатися в «Ядерній школі РАЕС».

Виробничі показники
за минулу добу

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій