Рятувальники ДПРЗ-2 з охорони РАЕС демонструють високу фізичну підготовку та майстерність

25 червня 2018, 08:19 | Новини

Вкотре вогнеборці 2-го Державного пожежно-рятувального загону (ДПРЗ-2) з охорони Рівненської АЕС, продемонструвавши високу фізичну підготовку та майстерність, здобули переможні та призові місця в змаганнях за першість Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ГУ ДСНС) у Рівненській області з пожежно-прикладного спорту та «Найсильніший пожежний-рятувальник» за форматом «Firefighter Combat Challenge».

Учасники команди ДПРЧ-22Скарбницю перемог вогнеборців Рівненської АЕС новими досягненнями поповнила команда ДПРЧ-22 ДПРЗ-2 з охорони електростанції. До її складу увійшли заступник начальника частини з оперативного реагування Роман Сильчук, старший пожежний рятувальник Вадим Петрук, начальник спортивного комплексу ДПРЗ-2 Ігор Поліщук, пожежний рятувальник Леонід Полуйко, фахівець відділення матеріально-технічного забезпечення Анатолій Устимчик, старший водій Віталій Водько та пожежний рятувальник Іван Серховець.

«Евакуація потерпілого», де необхідно підняти і протягнути манекен вагою близько 80 кг на відстань 30 мОбласні змагання відбулись на території 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Рівне, участь у яких взяло 23 команди - пожежно-рятувальні підрозділи з  усього регіону. Рівненську АЕС представили дві команди пожежних державних пожежно-рятувальних частин  ДПРЧ-22 та ДПРЧ-23 ДПРЗ-2 з охорони РАЕС.

Підйом по штурмовій драбині у вікно навчальної башти Програма заходу була насичена непростими випробуваннями і для перемоги учасникам довелося викластися на максимум та продемонструвати неабияку фізичну підготовку. Кращих визначали за трьома категоріями: індивідуальні забіги, командні естафети та тандеми.

Вправа «силовий тренажер», де ударами кувалди учасник повинен перемістити балку вагою 72,5 кг на відстань 1,5 метриЗмагаючись у захопливій боротьбі за звання найсильнішого, вогнеборці на швидкість виконували непрості випробування за форматом «Firefighter Combat Challenge»: підйом рукавної лінії по сходових маршах на майданчик 4-го поверху навчальної вежі та рукавних скаток з укладанням у контейнер; прокладання робочої лінії і подання ствола на заливку мішені; вправи «силовий тренажер», де ударами кувалди учасник повинен перемістити балку вагою 72,5 кг на відстань 1,5 метри та «евакуація потерпілого», де необхідно підняти і протягнути манекен вагою близько 80 кг на відстань 30 м. За правильністю виконання вправ слідкувало професійне журі.

Дітлахи також мали змогу помірятися силою та витривалістю на дитячій смузі перешкод «Юний рятувальник» У перервах між змаганнями дітлахи мали змогу помірятися силою та витривалістю на дитячій смузі перешкод «Юний рятувальник» і відчути себе справжніми рятувальниками.

Роман СильчукТак, за результатами усіх забігів, в категоріях естафета «Найсильніший пожежний рятувальник» та пожежна естафета 4х100 метрів першою стала команда ДПРЧ-22. В загальнокомандному заліку команда ДПРЧ-22 посіла друге місце. Індивідуальну першість з підйому по штурмовій драбині у вікно навчальної башти виграв заступник начальника ДПРЧ-22 з оперативного реагування Роман Сильчук. За його словами, пожежно-прикладний спорт – це той вид спорту, який загартовує дух, відточує навички і допомагає рятувати життя. «Виконання вправ подібних до бойових умов, дозволяє вогнеборцям продемонструвати свою вправність, відшліфовувати силу та витривалість. Незважаючи ні на що, ми задоволені результатами змагань, хоча і були певні моменти, коли нас підвела  техніка. На досягнутому команда ДПРЧ-22 не зупиняється, а продовжує систематично вдосконалювати напрацьовані вміння».

Постійна підтримка здорового духу та спортивні досягнення кращих та найвправніших професіоналів – вогнеборців ДПРЗ-2, які стоять на захисті Рівненської АЕС є запорукою надійною пожежної безпеки ядерного об’єкту.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій