Спартакіада-2019 РАЕС в активній фазі

10 вересня 2019, 16:46 | Новини

З початку 2019 року на Рівненській АЕС проходить Спартакіада із дванадцяти різних видів спорту. Завершились змагання з пляжного волейболу. Стартував восьмий вид змагань – ігри з міні-футболу, які триватимуть 9-20 вересня.

Спартакіада Рівненської АЕС проходить уже двадцять перший рік поспіль. Її метою є популяризація здорового способу життя працівників енергогенеруючого підприємства. За результатами Спартакіади формується збірна РАЕС для участі в Спартакіаді фізкультурних організацій «Атомпрофспілки». Традиційно на спортивних спорудах та у Палаці культури (ПК) управління соціальних об’єктів (УСО) РАЕС рівненські атомники змагаються у таких 12-ти видах спорту, як: футзал, настільний теніс, пляжний волейбол, кульова стрільба, плавання, волейбол, шашки, міні-футбол, стрітбол (міні-баскетбол), гирьовий спорт, шахи, баскетбол.

За підсумками змагань з пляжного волейболу, що відбулись 3-14 червня, першою стала команда хімічного цеху (ХЦ). Другу сходинку посіла команда служби контролю металу, третю – цеху теплової автоматики та вимірювань (ЦТАВ).

Наразі тривають баталії з міні-футболу. Впродовж двох тижнів 13 команд боротимуться за звання кращих на оновленому, сучасному футбольному полі спорткомплексу «Ізотоп». Команда-переможець та призери будуть нагороджені кубками, грамотами та грошовими преміями.

Володимир Саворона«У цьогорічному сезоні Спартакіади участь беруть 19 команд із різних підрозділів електростанції. Хочеться зауважити, що їх кількість не зменшується. Рівненські атомники впродовж багатьох років активно беруть участь у змаганнях. Тішить й те, що на ігри вони приходять разом зі своїми рідними та друзями, які залюбки за них вболівають», - прокоментував Володимир Саворона, завідувач сектору фізкультурно-оздоровчої роботи УСО РАЕС.

На сьогоднішній день у загальному заліку Спартакіади лідирує команда ЦТАВ. Другою в турнірній таблиці йде команда ХЦ. На третій позиції – команда енергоремонтного підрозділу ЕРП-1.

Надалі після ігор з міні-футболу відбудуться змагання з плавання (02 - 03.10.2019 р., плавбасейн); шахів (21-25.10.2019 р., ПК); баскетболу (4-15.11.2019 р., спортивний зал ПК) та стрільби (28.11.- 04.12.2019 р., стрілецький тир).

Виробничі показники
за минулу добу

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій