Співпраця з литовцями: на РАЕС очікується поставка установки дезактивації металу для КП РАВ

12 вересня 2017, 15:09 | Новини

На майданчику Рівненської АЕС відбулися обговорення щодо поставки установки дезактивації металу для Комплексу переробки радіоактивних відходів (КП РАВ) – пріоритетного будівельного об’єкту РАЕС цього року.

На сьогоднішній день завершується будівництво КП РАВ на РАЕС. Для пуску об’єкту в дослідну експлуатацію необхідно здійснити один з останніх етапів реалізації проекту – вирішити питання поставки та монтажу установки дезактивації металу, яке постало після недотримання умов договору підрядною організацією ТОВ «НВП «Промдезактивація» й тривалих повторних тендерних процедур.

Минулого тижня атомники зустрілися із новим постачальником обладнання – литовською компанією ЗАТ «Спеціалус монтажас-НТП», що є членом консорціуму «Спеценергетікос». Стартова нарада була проведена для узгодження організаційних, адміністративних та технічних питань стосовно поставки установки дезактивації металу КП РАВ в рамках реалізації договору між консорціумом «Спеценергетікос» та РАЕС. Спільні обговорення пройшли під головуванням заступника генерального директора РАЕС з капітального будівництва Сергія Куроєдова за участю фахівців електростанції та представників проектного інституту.

Маючи багаторічний досвід успішної реалізації власних проектів на європейському ринку, контрактом з Рівненською АЕС ЗАТ «Спеціалус монтажас-НТП» відкриває свою співпрацю з Україною. Як зауважив заступник генерального директора "Спеціалус монтажас-НТП" з керування проектами Галкаускас Вігантас, на майданчику РАЕС компанія проводитиме організацію виготовлення та поставку окремого обладнання, шеф-монтаж, пусконалагоджувальні роботи, а також навчання персоналу.

«Частина обладнання установки вже виготовлена та встановлена, проте її необхідно доукомплектувати, - коментує С. Куроєдов, - Все це обладнання не є серійним, а виготовляється за індивідуальним замовленням. Литовцям потрібно спроектувати установку, видати замовлення на виготовлення обладнання та потім все разом запустити, чого не зробив попередній підрядник. Впевнений, співпраця з новими партнерами буде успішною і комплекс буде зданий до кінця поточного року».

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>