Співпраця РАЕС із ŠKODA JS перевірена часом

10 липня 2018, 16:04 | Новини

Учасники нарадиНа Рівненській АЕС відбулась нарада з обговорення технічних питань, пов’язаних із реалізацією на енергоблоці №3 проекту «Впровадження системи примусового скидання тиску системи герметичного огородження», який здійснюється в рамках Комплексної зведеної програми підвищення рівня безпеки енергоблоків АЕС за кредитні кошти ЄБРР/ЄВРАТОМ.

Зустріч відбулась за участю представників реакторного цеху 2 (РЦ-2) РАЕС та чеської компанії-виробника обладнання  ŠKODA JS (АТ «Шкода ЙС»).

За словами Валерія Литвиненка, заступника начальника РЦ-2 РАЕС з реконструкції та ресурсу, система примусового скидання тиску системи герметичного огородження на енергоблоці №3 впроваджується у два етапи. У ході планово-попереджувального ремонту (ППР), який на сьогоднішній день вже завершується, успішно реалізовано перший етап – монтаж трубопровода скидання тиску з гермооблонки в атмосферу. Другий етап проекту заплановано реалізувати під час ППР-у 2019 року.

Валерій Литвиненко

«Рівненська АЕС тривалий час плідно співпрацює із компанією ŠKODA JS. Це вже не перший спільний проект. На черзі наступний етап проекту впровадження системи примусового скидання тиску системи герметичного огородження – поставка обладнання, проведення вхідного контролю та розробка необхідної документації. Окрім того, аналогічну систему планується встановити на енергоблоці №4. Паралельно у цей же ППР на енергоблоці №3 встановлено систему запобігання раннього байпасування виробництва ŠKODA JS. Основною метою реалізації цих проектів є підвищення рівня безпеки енергоблоків РАЕС», - прокоментував Валерій Литвиненко.

Довідково: Компанія ŠKODA JS протягом багатьох років є надійним постачальником технологій для атомної енергетики, яка здійснює діяльність за трьома основними напрямками: інжиніринг, виробництво компонентів та сервісні послуги для АЕС. Впродовж попередніх майже шістдесяти років дана компанія брала участь в будівництві АЕС в Чехії, Словаччині, Угорщині, Болгарії та Німеччині.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій