Службове розслідування порушень з боку РАЕС не виявило

За фактом розміщення 23.04.2015 р. на Інтернет-порталі «Наші гроші» статті «Рівненські атомники розіграли 1.6 мільйона на хімію між членами однієї родини» у ВП «Рівненська АЕС» проведено службове розслідування.

Комісією встановлено, що ВП РАЕС у відповідності до  вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.14р. № 1197-VIІ оприлюднив на загальнодержавному безкоштовному веб-порталі «Державні закупівлі» оголошення про проведення торгів щодо процедури закупівлі пластмас інших, у первинних формах; смол іонообмінних (флокулянт). До торгів були допущені учасники, пропозиції яких відповідали технічним вимогам, кваліфікаційним критеріям щодо предмету закупівлі (ТОВ «Хім-Комплект» та ТОВ «Енергохімсервіс»).

Під час  розгляду наданих пропозицій учасників конкурсних торгів, встановлено, що у відповідності до п. 19 ч. 1 ст. 1 Закону ТОВ «Енергохімсервіс» та ТОВ «Хім-Комплект» не є пов’язаними особами.

Звертаємо увагу, що ВП РАЕС не має повноважень перевіряти історію ведення підприємницької діяльності конкретних фізичних осіб та не має доступу до персональних даних фізичних осіб. Крім цього слід зазначити, що законом не передбачена необхідність перевіряти історію участі учасників по інших торгах в Україні, замовник розглядає пропозиції конкурсних торгів учасників в межах окремої процедури закупівлі. Враховуючи, що предметом закупівлі є іноземний спеціалізований хімічний продукт, кількість постачальників цієї продукції обмежена.

З огляду на викладене, родинні зв’язки між учасниками торгів ТОВ «Хім-Комплект» та ТОВ «Енергохімсервіс не підтверджуються. Порушень під час проведення процедури відкритих торгів не виявлено.

Разом з тим слід зазначити, що в даний час на підприємстві запроваджена практика ефективного реагування  (в межах реалізації заходів із запобігання та протидії корупції) на можливі негативні факти які висвітлюються ЗМІ стосовно ВП РАЕС. По кожній публікації здійснюється перевірка, і, в разі виявлення порушень вимог чинного законодавства, вживаються відповідні заходи реагування.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій