Служба охорони навколишнього середовища РАЕС: «Вода у Стирі – екологічно чиста»

04 грудня 2018, 13:37 | Новини

р. СтирРезультати аналізів еколого-хімічної лабораторії служби охорони навколишнього середовища РАЕС підтвердили – у листопаді поточного року хімічний склад вод річки Стир в регіоні розташування електростанції відповідав екологічним нормам.

Середні значення основних показників, що характеризують якість скидної зворотної води з об’єктів проммайданчика РАЕС у річку Стир, за період з 1 по 30 листопада 2018 року становили:

Показник

Факт

Допустимі концентрації

Мінералізація, мг/дм3

699,5

≤ 1000,0

Завислі речовини, мг/дм3

11,214

≤ 15,00

Водневий показник (рН), од. рН

8,844

6,5 ÷ 9,0

Нафтопродукти, мг/дм3

0,030

≤ 0,320

Кисень розчинений (О2), мг/дм3

8,904

≥ 4,0

У зворотній воді немає перевищень допустимих скидів, встановлених для  ВП РАЕС Департаментом екології та природних ресурсів Рівненської ОДА в «Дозволі на спеціальне водокористування УКР № 1/Рвн».

Якість води в річці Стир до скиду оборотних вод РАЕС і після їх скиду, за контрольованим хіміко-фізичним складом та концентраціями, залишається незмінною.

Скидні зворотні води з об’єктів проммайданчика Рівненської АЕС не приводять до погіршення екологічного стану р. Стир і не спричиняють негативного впливу на довкілля.

Теги: стир

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій