Школярка з міста-супутника РАЕС здобула бронзу на галузевому конкурсі рефератів

24 квітня 2019, 13:33 | Новини

Вараські розумниці з Володимиром КоровкінимШколярки з м. Вараш - переможниці конкурсу рефератів РАЕС «Малі Курчатовські читання» здобули бронзу та почесні грамоти на Всеукраїнському конкурсі рефератів «Ядерна енергія і світ».

Щороку автори кращих робіт «Малих Курчатовських читань» беруть участь у Всеукраїнському конкурсі рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ», організаторами якого є НАЕК «Енергоатом» та ГО «Українське ядерне товариство». У цьогорічному національному конкурсі, який проходив 23-24 квітня у м. Київ взяли участь 21 школяр з міст-супутників діючих АЕС, м. Харків, м. Львів, м. Славутич та смт Іванків (Київська область). Власні доповіді представили й юні розумниці з міста-супутника РАЕС Дар’я Бондаренко, Ангеліна Ушко, Ольга Регещук та Тетяна Мороченець.

Ангеліна УшкоРоботи юних авторів оцінювало професійне журі: президент ГО «УкрЯТ» Григорій Муляр; виконавчий секретар ГО «УкрЯТ», кандидат політичних наук Данило Лавренов; член Ради оптового ринку електроенергії України, радник президента НАЕК «Енергоатом» Костянтин Запайщиков; директор департаменту соціальних питань дирекції з кадрів та соцпитань НАЕК «Енергоатом» Сергій Павловський; начальник відділу інформаційно-іміджевих проектів дирекції з комунікацій НАЕК «Енергоатом» Роман Зібніцький; керівник служби проектної безпеки та паливовикористання ВП «НТЦ» Компанії Олег Годун; заступник декана теплоенергетичного факультету НТУУ «КПІ», кандидат технічних наук Вадим Кондратюк. Почесним гостем заходу став перший генеральний директор РАЕС, заслужений енергетик України, член Правління – голова ветеранської секції УкрЯТ Володимир Коровкін.

Григорій Муляр

Як наголосив Григорій Муляр, для розвитку атомної енергетики України необхідно поповнення персоналу перспективною молоддю. «В майбутньому ми будемо докладати зусиль, щоб усі наші конкурсанти продовжили навчання у профільних вишах та стали професіоналами в галузі», - відзначив президент ГО «УкрЯТ».

За словами Вадима Кондратюка, подібні заходи – це важливий досвід для їх учасників, адже вони вчать конкурентоспроможності, комунікативності, самопрезентації та, що не менш важливо, сприяють саморозвитку молодих людей. «Хочу подякувати Енергоатому, адже завдяки таким заходам виховуються успішні майбутні студенти, які вже адаптовані до вищої школи та орієнтуються в основах атомної енергетики. Після збагачення університетськими знаннями, впевнений, з них вийдуть відмінні спеціалісти, які будуть продовжувати роботу в галузі для її процвітання у майбутньому», - підкреслив представник НТУУ «КПІ».

Ольга РегещукЗа результатами всеукраїнського конкурсу робота одинадцятикласниці Вараської ЗОШ №3 Ольги Регещук «Атомна енергетика проти альтернативних джерел енергії. Хто кого?» виборола почесне третє місце. За виявлений інтерес, ґрунтовність підходу та добросовісне ставлення до навчально-освітнього процесу Грамотою нагороджено десятикласницю Вараської ЗОШ №1 Ангеліну Ушко за роботу «Жінка в атомній енергетиці». Позитивно відзначено роботи одинадцятикласниць Вараських гімназії та ЗОШ №3 Дар’ї Бондаренко («Атомні станції і соціальні мережі») та Тетяни Мороченець («Підготовка компетентних кадрів для роботи на АЕС») - Нагородження переможцівкрасуні нагороджені Грамотами за активну участь. Варто відзначити й велику заслугу у підготовці конкурсантів їхніх шкільних педагогів, які щороку готують своїх учнів до нових звершень. Цьогорічних фіналісток вкотре готували вчителі фізики Вараських ЗОШ №1 та №3 Катерина Сидорчик та Галина Турчинська, а також заступник директора Вараської гімназії Галина Кушнір.

Молодь в Київському планетаріїСтаршокласниці із Вараша отримали цінні подарунки від організаторів. В рамках конкурсу його учасники відвідали Національний музей історії України у другій світовій війні та виставку сучасного музейного проекту «Український схід», а також побували на захоплюючій екскурсії Київським планетарієм.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій