Школярі досліджували інформцентр РАЕС під час «Ночі у музеї»

20 травня 2019, 13:28 | Новини

Ніч у музеїВ рамках міжнародної акції «Ніч музеїв» в інформаційному центрі Рівненської АЕС «Полісся» відбулася культурно-соціальна акція «Ніч у музеї».

Міжнародна акція «Ніч музеїв» щороку здобуває тисячі шанувальників у всьому світі – сьогодні це близько 35 тисяч музеїв у 145 країнах. Для міста-супутника Рівненської АЕС даний захід є унікальним, адже це вже вдруге напередодні Міжнародного дня музеїв прес-центр електростанції організовує подібну ініціативу. Вперше така акція була проведена у 2017 році. Як і тоді, вона проводилась з метою демонстрації потенціалу сучасного альтернативного музею атомної енергетики та залучення молодого покоління до пізнання минулого та сьогодення цієї галузі в Україні.

Школярі в інформцентрі РАЕСДо цьогорічної події долучилися старшокласники Вараської ЗОШ №5 – творча команда «Промінь майбутнього». У магічній атмосфері лише з ліхтариками у руках школярі пізнавали історію будівництва РАЕС та її міста-супутника, по-новому роздивлялись унікальні експонати зі світу мирного атому та знайомились із етнічним українським одягом та речами побуту поліщуків, які проживали на тутешніх землях. Діти із захопленням переглядали експонати центру, адже вони самі випробували себе у ролі екскурсовода.

VR-окуляриРодзинкою акції стала презентація окулярів віртуальної реальності, за допомогою яких прогулянка майданчиками діючих АЕС України відтепер стала реальністю для кожного. Завдяки сучасним VR-окулярам сьогодні в культурному хабі РАЕС усі охочі зможуть побачити роботу електростанції зсередини.

«Це, безсумнівно, найбільш незвична екскурсія у моєму житті, – наголошує дев’ятикласник Богдан Хлібович. – Побачити експозиції інформцентру у світлі ліхтарів справді круто. Бачиш все зовсім під новим кутом – до деталей. До того ж, сподобалося бути гідом для своїх друзів і показати тим самим власні знання про історію будівництва РАЕС. Обов’язково прийду ще».

Команда "Промінь майбутнього"За словами соціального педагога ЗОШ №5 Анни Марангос-Гадади, завдяки своїй креативності захід був неймовірно цікавим та пізнавальним для учнівської молоді: «Це саме той формат, який необхідний сучасним підліткам. Впевнена, усе побачене розфарбувало будні школярів, а усе почуте дало учням новий багаж знань, зокрема про те, що Рівненська АЕС є частиною світового мирного атому».

Читайте також: Ніч в «музеї» атомників

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій