Шановні працівники та ветерани Рівненської АЕС, друзі, колеги!

24 травня 2019, 09:00 | Новини

Минулого року у травні ми започаткували відзначення Дня народження РАЕС. Саме у травні 46 років тому розпочалося будівництво нашої атомної електростанції.

За ці роки Рівненська АЕС пройшла значний шлях становлення і розвитку. Ми збудували та ввели в експлуатацію чотири енергоблоки сумарною потужністю 2 835 мегават. Сьогодні наші енергоблоки щороку виробляють близько 12% електроенергії в країні. Ми провели колосальний обсяг робіт та продовжили терміни експлуатації першого, другого та третього енергоблоків ще на 20 років. Не зупиняємося на досягнутому. Постійно працюємо над вдосконаленням виробництва, підвищенням безпеки, розвитком персоналу. Вносимо свій вклад у забезпечення енергетичної та економічної незалежності України.

За усіма цими здобутками велика і наполеглива праця нашого колективу. Тому у цей день хочемо подякувати всім працівникам за щоденну копітку роботу. Великі слова вдячності першим будівельникам та експлуатаційникам Рівненської АЕС.

Бажаємо всім міцного здоров’я, благополуччя, постійного і невпинного професійного розвитку, добра і щастя вам та вашим родинам!

З повагою,

генеральний директор РАЕС Павло ПАВЛИШИН,

голова ППО РАЕС Іван МЕЛЬНИК

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій