Самооцінка керівників РАЕС – як етап підготовки до пост-місії ВАО

09 серпня 2018, 16:54 | Новини

Нарада робочої групи

Черговий етап – самооцінка роботи керівників за напрямками перевірки ВАО АЕС проведено на РАЕС в рамках підготовки до пост-місії Асоціації, що відбудеться 22-26 жовтня поточного року. Підготовка проводиться відповідно до «Плану заходів щодо усунення зауважень партнерської перевірки ВАО АЕС-ПЦ».

Відповідно до методики проведення пост-місій партнерських перевірок міжнародні експерти оцінюватимуть стан виконання заходів у визначених областях для покращення (ОДП) за чотирма рівнями та оцінюватимуть прогрес в ознаках культури безпеки. Для усунення зауважень партнерської перевірки 2016 року на РАЕС було створено робочу групу на чолі із заступником генерального директора з якості та управління Віктором Кравцем, якою розроблено «План заходів щодо усунення зауважень партнерської перевірки ВАО АЕС-ПЦ» із 301 заходом. 

Дмитрій ГалкінРобочою групою підсумовано черговий етап підготовки до пост-місії - самооцінку керівників напрямків перевірки. Член комісії, заступник начальника цеху радіаційної безпеки Дмитрій Галкін, враховуючи свій досвід експерта кількох партнерських перевірок та досвід представника ВАО АЕС на майданчику підприємства, вважає високим рівень підготовки РАЕС. Він підкреслив ретельний контроль за реалізацією заходів з боку керівників усіх рівнів. Помітний певний прогрес в ОДП, визначених експертами Паризького центру ВАО АЕС.

Юрій Левчук, Микола Шимко, Анатолій Васильчук, Володимир ТарасюкЯк зауважив представник ВАО АЕС на майданчику РАЕС Анатолій Васильчук, напередодні пост-місії з метою конструктивної співпраці буде проведено обмін досвідом учасників ПП ВАО АЕС із працівниками ВП РАЕС, відповідальними за роботу із експертами ВАО. «Хочу відзначити, що у підготовці до пост-місії керівництвом Рівненської АЕС свідомо поставлено високі цілі та докладено чимало зусиль для їх досягнення», - підкреслив А. Васильчук.

Віктор КравецьЗа словами Віктора Кравця, проаналізовано підготовку за сімома ОДП та за елементами культури безпеки – заслухано звіти, зважено ризики, враховано плани для виконання робіт. Відзначено також важливість роботи з персоналом, яка охоплює усі заходи та напрямки перевірки. Наступний етап – здійснення обходів за маршрутами із залученням незалежних експертів, якими стануть керівники суміжних підрозділів та працівники з групи кадрового резерву підприємства. «Виконано багато роботи, зокрема, безпрецедентний для України обсяг заходів з реконструкції та модернізації обладнання на енергоблоці №3, майже повністю виконано усі «постфукусімські» заходи. Проведена самооцінка керівників дозволила систематизувати підсумки та зробити правильні акценти у підготовці»,- резюмував голова робочої групи.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>