Завдяки РАЕС Рівненщина у трійці кращих областей країни за динамікою промисловості

26 марта 2020, 08:00 | Новости

Завдяки Рівненській АЕС минулоріч Рівненщина увійшла в трійку кращих областей України за динамікою промисловості.

Підсумовуючи соціально-економічний розвиток регіонів країни за суспільно-значущими критеріями, у 2019 році Рівненська область здобула третє місце у рейтингу за динамікою промисловості – зростання на 6,9%. Саме такий розвиток підтвердили дані Державної служби статистики України та її територіальних органів. Найбільший внесок в це досягнення внесла Рівненська АЕС, яка минулого року наростила виробництво електроенергії на 8,9%.

У 2019 році електростанцією було вироблено 19,1 млрд кВт год електроенергії, що на 1 млрд 568 млн кВт год більше ніж у 2018 році. Це склало 23% від атомної генерації або ж 12,4% від загального виробництва електроенергії в країні. Варто також відзначити, що частка українських АЕС в загальному виробництві електроенергії в країні у 2019 році склала 54,1%, що на 1% більше за рік попередній. Зокрема минулоріч рівненськими атомниками було перетнуто 500-мільярдний рубіж у виробництві електроенергії з початку експлуатації РАЕС.

Також за підсумками 2019 року Рівненська область увійшла в двійку регіонів із найнижчою заборгованістю по зарплаті на одного працівника і в шістку кращих за динамікою реальної зарплати – зростання на 11,1%. У свою чергу, Рівненська АЕС працює стабільно та щомісяця вчасно виплачує заробітну плату своїм працівникам. Минулоріч на підприємстві вдалося збільшити заробітну плату непромисловому персоналу на 40% та на 34% - промисловому. Тож сьогодні середня заробітна плата рівненського атомника становить 28 112 гривень. Окрім цього, цьогоріч адміністрація Енергоатома та профспілковий комітет продовжують роботу щодо підвищення заробітної плати працівників АЕС з метою збереження кадрового потенціалу і підвищення престижності роботи в галузі для дотримання безпечної експлуатації атомних енергоблоків України.

Як бачимо, Рівненська АЕС сьогодні – це високі технології, високі заробітні плати, високопрофесійний та високоінтелектуальний колектив.

Производственные показатели
за минувшие сутки

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + EnterПоказатели Последние добавленные материалы Анонсы событий