Вогнеборці РАЕС святкують подвійне свято

18 сентября 2020, 16:36 | Новости

Павло Павлишин нагороджує вогнеборцівОсобовий склад 2 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області урочисто відзначив подвійне свято: професійне День рятівника та ювілей з дня офіційного початку функціонування загону. На урочистому заході, що відбувся з дотриманням усіх карантинних обмежень, з вітальним словом та з врученням відзнак звернувся до вогнеборців генеральний директор РАЕС Павло Павлишин.

17 вересня в Україні відзначається професійне свято працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань цивільного захисту – День рятівника. А 40 років тому було укладено перший договір з дирекцією Рівненської АЕС про обслуговування воєнізованою пожежною частиною №3 об’єктів атомної електростанції. Ці знакові дати урочисто відзначено особовим складом ДПРЗ №2 ГУ ДСНС України в Рівненській області.

За якісне виконання службових обов’язків з охорони об’єктів відокремленого підрозділу «Рівненська атомна електрична станція» та з нагоди відзначення Дня Рятівника грамотою ВП «Рівненська АЕС» генеральний директор підприємства Павло Павлишин нагородив шістьох вогнеборців ДПРЗ №2 ГУ ДСНС України в Рівненській області: Сергія Байцима, Сергія Бучинського, Андрія Ніколайчука, Максима Цецика, Руслана Черевача, Леоніда Шулипу.

 «Павло Павлишин Щиро вітаю вас колеги з подвійним святом. Відрадно, що колектив рівненських атомників ніколи не відділявся від колективу вогнеборців підприємства. От уже 40 років ми працюємо пліч-о-пліч з вами, бо такий стратегічний об’єкт, як атомна електростанція потребує особливої уваги з вашого боку. Висловлюю щиру подяку за ту службу, яку ви достойно несете для забезпечення пожежної безпеки Рівненської АЕС, усього її персоналу й мешканців міста-супутника підприємства. І саме те, що на стратегічному об’єкті державного значення все спокійно – є найяскравішим показником нелегкої, проте надважливої вашої праці», - з вітальним словом звернувся Павло Павлишин до колективу ДПРЗ №2 ГУ ДСНС України в Рівненській області.

УІван Мельник свою чергу голова профспілкової організації РАЕС Іван Мельник також привітав рятувальників: «Шановні ювіляри, ППП ВП РАЕС рада привітати вас зі святом. На вас покладено важливу місію – рятувати життя людей й національні багатства від вогню та стихій, сприяти у забезпеченні безпечної роботи ВП «Рівненська АЕС». І ось вже 40 років ви щодня доводите, що є професіоналами, людьми сильними духом та відданими інтересам справи. Від щирого серця бажаю усім миру, міцного здоров’я, благополуччя. Нехай Господь завжди оберігає вас та ваші родини».

Начальник ДПРЗ-2 Анатолій Патейчук підкреслив, що цілодобово підтримуючи постійну бойову готовність для боротьби з незваним лихом, вогнеборці готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги. Зокрема, від імені начальника ГУ ДСНС України в Рівненській області генерал-майора цивільного захисту Сергія Крука було нагороджено цінними подарунками й грамотами особовий склад загону й гостей урочистостей.

 

Производственные показатели
за минувшие сутки

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter


Показатели Последние добавленные материалы Анонсы событий