ВАО АЕС: Авторитет атомної енергетики визначається не лише технологіями, а й людьми

16 декабря 2020, 13:30 | Новости

Під час онлайн форумуПрацівники Рівненської АЕС взяли участь у ІІ Міжнародному молодіжному форумі ВАО АЕС-МЦ.

Цьогорічний захід відбувся на тему «Молодіжний рух. Сьогодні, завтра і завжди!» на чолі з президентом ВАО АЕС Миколою Сорокіним та директором ВАО АЕС-МЦ Василем Аксьоновим. Відповідно до сучасних викликів Форум відбувся у форматі відеоконференції за участю більше 60 членів регіонального центру Асоціації - представників атомних електростанцій та галузевих організацій з восьми країн світу. У їх числі також шість працівників Рівненської АЕС – членів молодіжного руху (МР) ВАО АЕС-МЦ на чолі з його координатором Олексієм Кошкіним та представником регіонального центру Асоціації на РАЕС Анатолієм Васильчуком.

«Черговий Форум - це ще один крок до того, щоб ця подія стала головним майданчиком для обговорення поточних досягнень та окреслення нових завдань для молодих спеціалістів АЕС. Молодь повинна стати провідниками міжнародної співпраці, допомагати в реалізації рекомендацій ВАО АЕС, впроваджувати на своїх майданчиках нові методики і пропонувати передовий досвід колегам з інших АЕС у напрямку зміцнення ядерної безпеки. Авторитет атомної енергетики визначається не лише технологіями, але й людьми. Тож поки виховуються такі перспективні професіонали можна із впевненістю сказати, що в нас все вийде – сьогодні, завтра та завжди», - наголосив під час відкриття Форуму Микола Сорокін. У свою чергу, Василь Аксьонов підкреслив, що у жодній іншій галузі промисловості немає такого потужного міжнародного молодіжного руху, як у ВАО АЕС.

У ході триденної події її учасники обговорили діяльність МР ВАО АЕС-МЦ в умовах пандемії, результати цієї діяльності та подальші плани. Також молоді спеціалісти здійснили навчання за актуальними тематиками, такими як «лідерство в атомній енергетиці», «керування змінами», «професійний розвиток молоді». Під час власних виступів атомники обмінювалися позитивним досвідом щодо розвитку на АЕС молодіжного руху Асоціації, представивши кращі практики та відповідаючи на запитання колег. Зокрема Олексій Кошкін розповів про діяльність МР ВАО АЕС-МЦ на майданчику РАЕС в карантинних умовах у поточному році.

Олексій Кошкін«Цьогоріч наші зустрічі відбувалися як офлайн, так і онлайн. На жаль, через закриті кордони молоді спеціалісти не змогли взяти участі у програмах Партнерської перевірки, що є основним інструментом, завдяки якому атомники можуть побачити роботу ВАО АЕС зсередини. Але в результаті онлайн зустрічі в липні, керівництвом ВАО АЕС було відзначено, що це період, коли ми маємо жити по-новому, укріплюючи міжнародне співробітництво. Багато хто з нас використав цей час плідно, займаючись саморозвитком. Особисто я спробував себе у ролі лектора та виклав на Youtube англомовне відео на тему «Risk Analysis on NPP 101». Разом з колегами регіонального центру Асоціації ми вважаємо, що об’єднавши зусилля, цілком можливо створити якісний освітній продукт. Переконаний, що за участі інших молодих спеціалістів РАЕС наше підприємство й надалі буде в авангарді атомної енергетики», - зазначив О.Кошкін.

На завершення заходу його учасники здійснили віртуальну екскурсію містом-супутником Рівненської АЕС, переглянувши відеовізитівку про Вараш. У підсумку ІІ-й Міжнародний молодіжний форум ВАО АЕС-МЦ став потужною платформою для обміну кращими напрацюваннями молоді на майданчиках АЕС, дозволив окреслити яскраві перспективні плани та здобути нові знайомства з однодумцями із різних куточків світу.

Производственные показатели
за минувшие сутки

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter


Показатели Последние добавленные материалы Анонсы событий